Bilgisayardaki tüm ışıklar yanmasına rağmen ekrana görüntü gelmiyor

Taha7575

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, bilgisayarımı açıyorum tüm ışıklar falan yanıyor fakat görüntü gelmiyor no singal falan da yazmıyor. Bilgisayarı açınca acaba işlemci yanmış olabilirmiş? Çünkü işlemci fanım bozulmuştu ve işlemci 95 derecelerde falan kendini kapatıyordu, 4-5 defa kapandı bu şekilde. İşlemci yanmış ise nasıl anlayabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bilgisayarımı açıyorum tüm ışıklar falan yanıyor fakat görüntü gelmiyor no singal falan da yazmıyor. Bilgisayarı açınca acaba işlemci yanmış olabilirmiş? Çünkü işlemci fanım bozulmuştu ve işlemci 95 derecelerde falan kendini kapatıyordu, 4-5 defa kapandı bu şekilde. İşlemci yanmış ise nasıl anlayabilirim?

Bir bilgisayarcıya baktırmak iyi olur hocam. Tabi anlıyorsanız kasadan kendiniz bakın.

Bilgisayar açılırken anakartda LED'ler var onlara bir bakarmasın.

Son bir şarkı istiyorum senden, son bir şarkı hocam.
Bir ihtimal daha var. O da anakartın üzerinde yan yana duran kırmızı led ışıklar mı dersin?
Stabil çalışırken fark etmezsin çünkü yanmaz.
Kırmızı ışık yanıyorsa, ki yanıyordur. Yanan kırmızı ışığın üstünde ne yazıyor? VGA mı boot mu CPU mu?

DP mi kullanıyorsunuz?
Hayır Hdmı
Anakartta Debug LED var mı? Klavye fare ışıkları yanıyorsa işlemci tarafında sıkıntı olacağını düşünmüyorum. İşlemcide sorun olsaydı bunlar yanmazdı.
Kasayı açmadan önce bile mous ışığı yanıyor Anakarta herhangi bir led yok

Son bir şarkı istiyorum senden, son bir şarkı hocam.
Bir ihtimal daha var. O da anakartın üzerinde yan yana duran kırmızı LED ışıklar mı dersin?
Stabil çalışırken fark etmezsin çünkü yanmaz.
Kırmızı ışık yanıyorsa, ki yanıyordur. Yanan kırmızı ışığın üstünde ne yazıyor? VGA mı boot mu CPU mu?

Hocam anakartım biraz eski ışık yok kendi anakartımın birkaç sorunu vardı onun için eski bir Pegatron H55 model bir anakart kullanıyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı