Bilgisayardan bilgisayara oyun aktarımı nasıl yapılır?

Lyk7a

Hectopat
Yer
Türkiye, Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3050Tİ
i5-12500H
512GB M.2 SSD
16GB RAM
Masaüstü kullanıyordum eskiden ve tüm oyunlarım orada yüklü şimdi laptopa geçtim ama oyunları yüklemek istemiyorum tekrar nasıl daha hızlı şekilde aktarabilirim?

Zamanında şu video ile cross bağlantı kurarak dosya aktarımı sağlamıştım:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ethernet kablosu ve Ethernet çıkışlarına göre hızı değişebiliyor ama normal internet üzerinden aktarmaya göre çok daha hızlı aktarıyor.

Steam'den de oyunların bulunduğu klasöre oyunu kopyalayıp, doğrulama yapmanız gerekmekte.

Aile modu ile de olmaz mı hocam
Aile modu ne bilmiyorum fakat bu yol ikinci bir diske ihtiyac duymadan yapabileceginiz en hizli yol.
Aile modu bir hesabi cok kisinin kullanabilmesi degil miydi e oyunla inmek icin yine internet isteyecek?

Ethernet olayı telefon ile aktarmaktan mantıklı fakat direkt Steam dosyasını aktarmayın csgoyu dosya doğrulasan da algılamıyor mesela garanti olarak yedek dosyasını steame oluşturtup onu aktarın.

Zamanında şu video ile cross bağlantı kurarak dosya aktarımı sağlamıştım:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ethernet kablosu ve Ethernet çıkışlarına göre hızı değişebiliyor ama normal internet üzerinden aktarmaya göre çok daha hızlı aktarıyor.

Steam'den de oyunların bulunduğu klasöre oyunu kopyalayıp, doğrulama yapmanız gerekmekte.
IP ayarlama mevzusu disi ayni konu. Bu da olur.
Dosyayı aktarır fakat dizin değiştiği için steam bazı oyunları dosyaları doğrulasa bile görmüyor. Yedek dosyasını oluşturup onu torrent olarak aktarırsa daha iyi olur
Aynisini dedim sanirim ya da bir seyi yanlis anladim, oyun klasorunu yedekleyip sonra klasoru steame taratsa olur bence.

Aynisini dedim sanirim ya da bir seyi yanlis anladim, oyun klasorunu yedekleyip sonra klasoru steame taratsa olur bence.
Direkt steam klasörünü atıp steame taratmaktan bahsediyorsunuz fakat bazı oyunlar dosyaları doğrulasanız da bunu algılayamıyor. O yüzden Steam uygulaması içinden yedek oluştur sekmesinden yedeği oluşturup o klasörü atmanız lazım diyorum.

Direkt steam klasörünü atıp steame taratmaktan bahsediyorsunuz fakat bazı oyunlar dosyaları doğrulasanız da bunu algılayamıyor. O yüzden Steam uygulaması içinden yedek oluştur sekmesinden yedeği oluşturup o klasörü atmanız lazım diyorum.
Anladim, haberim yoktu.

Yeni konular

Geri
Yukarı