Bilgisayardan Bilgisayara Oyun Aktarma

Emresirkeci

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar şu zamana kadar dizüstü bilgisayar kullanıyordum. Fakat şimdi masa üstü bir bilgisayar topladım ve dizüstüm de Total War Warhammer, Battlefield 4, CS:GO, LOL gibi oyunlar var hepsi de orijinal. Ben bu oyunların klasörlerini taşınabilir diskime atsam oradan da masa üstüne atsam oynayabilir miyim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar şu zamana kadar dizüstü bilgisayar kullanıyordum. Fakat şimdi masa üstü bir bilgisayar topladım ve dizüstüm de Total War Warhammer, Battlefield 4, CS:GO, LOL gibi oyunlar var hepsi de orijinal. Ben bu oyunların klasörlerini taşınabilir diskime atsam oradan da masa üstüne atsam oynayabilir miyim ?
Orijinal oyunların kopyalanması yapılamaz. Crack v.b şeyler burada yasak.

Eğer steam'dan aldıysanız o bilgisayardan steamı yükleyin, oradan hesabınıza girip sahip olduğunuz oyunu indirin.

Steam'den bir şeyi kopyalamaya gerek kalmaz direkt yükleyebilirsiniz.

Beyler anlatamadım galiba oyuna sahibim zaten yukarıdaki adam korsan oyun diyor yukarıda orijinal yazıyor her halde yazıyı okumamış... Ne ise beyler benim dediğim internetimden gitmesin yani Orgin yada Steam klasöründe ki oyunları harddiske atıp diğer bilgisayarıma koysam olur mu ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı