Bilgisayardan Laptopa Dosya Aktarma

Dufiwn

Kilopat
Makaleler
8
Yer
İstanbul
Merhaba arkadaşlar, acil yardımınıza ihtiyacım var. Kuzenimin bilgisayara format atacağım. Fakat bilgisayarında 70 GB fotoğraf var. Bu fotoğrafları almam lazım. Bir de laptop var. Şimdi 70 GB'ı 8 GB'lık usb ile atmaya kalkarsam çok uzun sürer bilgisayarı laptopa bağlayıp dosyaları gönderme şansım var mı ? ( Yazım yanlışı yaptım mı, yapmadım mı bilmiyorum lütfen ceza vermeyin. Konuyu hemen halletmem gerek. Konuyu yanlış yere açmış da olabilirim.)

Masaüstü bilgisayarındakileri mi laptopa aktaracaksın ? Ayrıca iki bilgisayarın da depolama birimlerinin özelliklerini yazarsan sana yardımcı olabilirim.

Bilgisayarın diskini bölümlendirip 70 GB bir alan oluşturun. Fotoğrafları oraya attıktan sonra o diski silmeden sadece windowsun olduğu diski formatlayın. İşiniz acil ise başka çareniz yok gibi gözüküyor.

Dediğiniz şeyi anladım fakat nasıl yapacağımı tam bilmiyorum şu anda. İnternetten araştırıp bulurum hemen ama bir sıkıntım var bilgisayar 5-6 senedir formatsız ve güzel kullanılmamış. İçinde bir sürü virüs falan var fotoğraflara virüs gelmez diye düşünüyorum yeni disk açsam virüs onda olur mu ?

Bu konuda pek bir bilgim yok ama güvenli modda başlatıp fotoğraflarınızı öyle aktarırsanız daha iyi olur diye düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı