Bilgisayardan Değişik Ses Geliyor

judgmennt

Kilopat
Yer
Bilecik
Bilgisayarda PSU'dan geldiğini düşündüğüm değişik bir ses var. Kasam Zalman R1 600 LE. PSU kasaya ile beraber gelen 600W PSU. Aşağıda videoya sesi uploadladım. Saç kurutma makinesiyle tozları temizledim. Temizlemeden önce arada sırada patlayacak gibi aşırı bir ses çıkartıyordu. Temizledikten sonra videodaki gibi ses gelmesi azaldı ama hala PC başında kulaklıksız otururken de duyulabiliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Böyle kullanmanın bir sıkıntısı olur mu? PSU'nun içini açmak için, anakarta vs. takılı güç kablolarını da çıkartıp PSU'yu tamamen çıkarmam lazım. Kabloları sökmeden PSU'yu kasa içinden çıkaramadım. Kablolamayı aldığım yer yapmış(vatan). Kabloları kasanın arkasından bi yerinden dolandırmışlar. Pek de zorlamak istemedim açıkçası. İlk masaüstü bilgisayarım pek bir tecrübem yok. Eğer diğer parçalara sorun çıkarma ihtimali varsa uğraşırım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı