Çözüldü Bilgisayardan durduk yere gülme sesi geldi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

cpt.Overlord

Centipat
Daha fazla  
GTA V Online da ınvite only serverde oyun oynarken durduk yere yüksek sesle gülme sesi geldi ve bu konuyu yazarken yine geldi bayağı kokutucu bir ses tonuyla çıkıyor. Yaklaşık 5 6 saniye kadar gülüyor. Arka planda sadece Microsoft Edge, Spotify, Wallpaper Engine, Epic Games, Rockstar açık. Sesin GTA'dan gelmediğine eminim. Windows ses ayarlarından %15'e düşürmüştüm. Ama gülme sesi çok yüksek geliyor. Darwin Ali cabbar AI dinleyince daha da korkunç oluyor.

Çözüm
Sorunu buldum Cheat Engine programı arkaplanda açık olunca o sesi çıkartıyor nedenini bilmiyorum programı sildim ama yinede format atmak daha mantıklı.
Arkada Spotify açıksa reklam sesi olabilir veya Google Chrome açıksa bir pencereden gelmiş olabilir, veya GTA V Online'den birisi sizi trollemiştir.

Virüs olma ihtimali de olabilir Malwarebytes, Kaspersky ile tarayın.
Uzun süre olsa da, bu sesden kurtulursunuz, inşallah.
Sorunu bulana kadar kulaklığı kulağıma takamadım çok ürkütücü bir ses ve biranda yüksek sesle geliyor.
GTA Online'da mikrofon ile biri konuşmuştur ya da Modder'lar ses efekti basıyordur.

GTA V Online da ınvite only serverde oyun oynarken durduk yere yüksek sesle gülme sesi geldi ve bu konuyu yazarken yine geldi bayağı kokutucu bir ses tonuyla çıkıyor. Yaklaşık 5 6 saniye kadar gülüyor. Arka planda sadece Microsoft Edge, Spotify, Wallpaper Engine, Epic Games, Rockstar açık. Sesin GTA'dan gelmediğine eminim. Windows ses ayarlarından %15'e düşürmüştüm. Ama gülme sesi çok yüksek geliyor. Darwin Ali cabbar AI dinleyince daha da korkunç oluyor.

Spotify'dan geliyor olabilir mi?

GTA'dan gelmediğini ve diğer uygulamalardan da gelmedigini düşünüyorsanız bu olay imkansız.

Son düzenleyen: Moderatör:

Virüs programları ile tarama yapabilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı