Çözüldü Bilgisayardan fareyi cekince kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Sanchze

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sistem Modeli Nitro AN515-55
İşlemci Intel(R) Core(TM) i5-10300H CPU @ 2.50GHz, 2496 Mhz, 4 Çekirdek, 8 Mantıksal İşlemci
GTX1650 Tİ EKRAN KARTI
24GB RAM
SSD veya HDD modeli
M2ssd
Arkadaşlar benim USB portları bozulmuştu tek bir tane kaldı kalan porta bir şey takmazsam PC açılmıyor siyah ekranda kalıyor ya da kurtarma menüsüne atıyor takarsam açılıyor ama mousei ya da herhangi bir şeyi çıkardığımda PC donuyor ve kapanıyor. Portlardan mi kaynaklanıyor sorun acaba.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Darbe aldı mı bu cihaz?

Hayır darbe falan almadı dediğim gibi sıkıntısız çalışıyordu USB portu bozulduktan sonra fareyı takmadan açılmıyor. Laptop şu an açık laptoptan yazıyorum. Ama fareyı çekersem donup kapanıyor mesela.

@Berkay Küçük Koçak sanırım sorunu çözdüm. Aygıt Yöneticisi'nden USB drıverlarını yenıden yükledim. Artık fareyı çekince bilgisayar kapanmıyor.
Arkadaşlar benim USB portları bozulmuştu tek bir tane kaldı kalan porta bir şey takmazsam PC açılmıyor siyah ekranda kalıyor ya da kurtarma menüsüne atıyor takarsam açılıyor ama mousei ya da herhangi bir şeyi çıkardığımda PC donuyor ve kapanıyor. Portlardan mi kaynaklanıyor sorun acaba.
Güç Kaynağının kondansatörlerinde bir arıza olsa gerek. Gücü aniden kesmesi beni buna itiyor. Başka bir güç kaynağı ile deneyebilme şansınız var mı? Arkadaşlarınızdan veya başka bir şekilde temin edip denemenizi öneririm.

Arkadaşlar benim usb portları bozulmuştu tek bir tane kaldı kalan porta bişey takmazsam pc açılmıyor siyah ekranda kalıyor yada kurtarma menüsüne atıyor takarsam açılıyor ama mousei yada herhangi bir şeyi çıkardığımda pc donuyor ve kapanıyor portlardan mi kaynaklanıyor sorun acaba.

Güç Kaynağının kondansatörlerinde bir arıza olsa gerek. Gücü aniden kesmesi beni buna itiyor. Başka bir güç kaynağı ile deneyebilme şansınız var mı? Arkadaşlarınızdan veya başka bir şekilde temin edip denemenizi öneririm.
Güç kaynağını daha yeni almıştım güç kaynağı olmadan kendi bataryası ile de aynı problemi yaşıyorum.Bilgisayarım laptop bu ara da.

Darbe aldı mı bu cihaz?

Hayır darbe falan almadı dediğim gibi sıkıntısız çalışıyordu USB portu bozulduktan sonra fareyı takmadan açılmıyor. Laptop şu an açık laptoptan yazıyorum. Ama fareyı çekersem donup kapanıyor mesela.

@Berkay Küçük Koçak sanırım sorunu çözdüm. Aygıt Yöneticisi'nden USB drıverlarını yenıden yükledim. Artık fareyı çekince bilgisayar kapanmıyor.

Çözüm

Geri
Yukarı