Çözüldü Bilgisayardan garip sesler

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ValveAdalet

Centipat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Discord'da birini ararken veya arada sırada garip insan sesleri duyuyorum ve cidden korkmaya başladım. Kaspersky ile tarama yapıyorum bir şey çıkmazsa daha çok korkcam. Nefes alma sesleri, burun çekme sesleri geliyor.

Siz de ona karşılık verin o zaman. Hoparlöre alıp geliyor mu diye bakın. Ayrıca kulaklık kablosu bir yere sürtünürken de olur bu.
Hocam şuan sorun yok. Sanki bilgisayara girmiş biri beni izliyor. Benim öyle bir tikim var ki camdan biri bakarsa, biri tarafından izlenirsem aşırı korkuyorum hastalık gibi bir şey o yüzden çok korkuyorum.

Hocam şu an sorun yok. Sanki bilgisayara girmiş biri beni izliyor. Benim öyle bir tikim var ki camdan biri bakarsa, biri tarafından izlenirsem aşırı korkuyorum hastalık gibi bir şey o yüzden çok korkuyorum.

Bir insan size niye baksın? Milyarlarca kişi varken niye siz? Bunları sorgulayın hocam.

Zamanında hoparlörden telsiz sesleri gelmişti. Gecenin bir yarısı... İnanın o daha korkunç olabiliyor.

Elektronik aletlerde bazen frekans karışması vb. durumla meydana gelebiliyor. Hoş, mikrofon için bu durum ne kadar geçerli pek bilgim yok...

Hocam şuan sorun yok. Sanki bilgisayara girmiş biri beni izliyor. Benim öyle bir tikim var ki camdan biri bakarsa, biri tarafından izlenirsem aşırı korkuyorum hastalık gibi bir şey o yüzden çok korkuyorum.
Ben de korkuyorum açıkçası. Kamerayı ve mikrofonu çıkarıyorum kullanmadığım zamanlarda. Lowkey formattan başka içiniz rahat etmeyecektir galiba.

Bir insan size niye baksın? Milyarlarca kişi varken niye siz? Bunları sorgulayın hocam.
Hocam o konuyla ilgili başka bir konu açacağım sağlık yerinde aşırı kötü bir hastalık gibi bendeki. Birinin beni izlemesinden aşırı korkuyorum özellikle camdan. Bunla ilgili rüyalarda gördüm bir nene bana camdan bakıyordu o tarz şeylerden aşırı ürküyorum şuan anlatırken bile gözlerim doldu nedensizce.

Hocam bu aygıtı dinle açıksa kendi nefes alma sesinizi duyuyorsunuzdur kapatın bir de öyle deneyin.

Ekran görüntüsü 2021-04-01 235102.png

Hocam o konuyla ilgili başka bir konu açacağım sağlık yerinde aşırı kötü bir hastalık gibi bendeki. Birinin beni izlemesinden aşırı korkuyorum özellikle camdan. Bunla ilgili rüyalarda gördüm bir nene bana camdan bakıyordu o tarz şeylerden aşırı ürküyorum şuan anlatırken bile gözlerim doldu nedensizce.
Hocam işte o yüzden özel hayatın gizliliği kanunu var.

İzleniyormuş gibi bir his varsa olmayan bazı şeyler görüyorsan sana Cin dadanmış. İlk olarak psikoloğa git çözemezsen düzgün bir hoca bul.
Bilgisayardan Kaspersky varken, zararlı yoksa ses geliyorsa hala farklı yerlerde ara sorunu. Tarayıcıda iken geliyorsa ayarlarını sıfırla. Hiçbir şey açık değilken geliyorsa görev yöneticisinde anormal işlemleri kapat. Temiz önyükleme yap.
Hangiisnde kesilirse o yazılım ayarlarını kontrol et.
Windows gizlilik, kamera, mikrofon erişimi olan uygulamaları kapatıp açarak da bulabilirsin.

Geri
Yukarı