Bilgisayardan gelen tık sesi

Kabloları fanlardan uzaklaştır ve sallanmamaları için sabitle.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kablolama iyi yapıldı hareket etmesi imkansız devasa kalınlıklatalar.
2 Kablo var görünen zaten onlarda aşırı kalın hareket edemezler sanırım ama teşekkürler.

Bir demir plakayı ısıt, ısınırken ve soğurken aynı sesleri duyacaksın. Bu aşırı ısı demektir, sıcaklıkları kontrol edin, farklı bir neden de olabilir. Örneğin Harddiskinizin kafası vuruyor olabilir.

Kablolama iyi yapıldı hareket etmesi imkansız devasa kalınlıklatalar
2 Kablo var görünen zaten onlarda aşırı kalın hareket edemezler sanırım ama teşekkürler
O ses alındığından beri mi var yoksa ekstradan bir malzeme taktıktan sonra mı oldu?

Bir demir plakayı ısıt, ısınırken ve soğurken aynı sesleri duyacaksın. Bu aşırı ısı demektir, sıcaklıkları kontrol edin, farklı bir neden de olabilir. Örneğin Harddiskinizin kafası vuruyor olabilir.

Böyle de olabilir.

Eğer videoya çekip atarsanız daha sağlıklı sonuç elde edebilirsiniz. Çünkü bir çok sebepten olabilir. Örneğin benimde bilgisayarı açtıktan sonra gelen tık sesi vardı ben harddiskden şüpheleniyordum ekran kartından çıktı.

Harddiskim yok ve bir şey taktıkdan sonra olmadı genelde oyunda ve oyundan cıkarken oluyor şeyden süpheleniyorum benim ekran kartı 70 derece aşağı görmüyor. Gigabyte RTX2060 modeli çoğu kişide öyle 75-76 genelde takılıyor ve boştayken tık sesi gelmiyor dediğiniz gibi sanırım ısıdan oluyor.

Hard diskim yok ve bir şey taktıkdan sonra olmadı genelde oyunda ve oyundan cıkarken oluyor şeyden süpheleniyorum benim ekran kartı 70 derece aşağı görmüyor. Gigabyte RTX2060 modeli çoğu kişide öyle 75-76 genelde takılıyor ve boştayken tık sesi gelmiyor dediğiniz gibi sanırım ısıdan oluyor.

Çözdünüz mü?

Geri
Yukarı