Bilgisayardan gelen tiz frekansımsı ses nedir?

ahmut222222

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3050 LAPTOP GPU, intel core i7-11800H, 16GB RAM, 1 TB SSD
SSD veya HDD modeli
Model CT1000BX500SSD1 Boyut 931,51 GB (1.000.202.2
Laptoptan tiz bir ses geliyor nasıl tarif edeyim bilemiyorum kulağımı dayıyorum laptopa ama nereden geldiğini tam çözemiyorum sağ tarafından geliyor gibi yani. Laptoptan 1 2 metre uzakta da duyuluyor. Sinir hastası etti beni bu ses bir çözümü yok mudur? Excalibur G770 bfj0X modelini kullanıyorum RTX3050 i7 Intel Core olan model 1TB'de SSD var. Sistem yük altındayken değil boştayken oluyor belki oyun oynarken de oluyordur da fan sesiyle arada kaynıyordur boşta fan sesi olmayınca daha duyuluyor bu tiz ses.
Sesi fulleyince duyuluyor aşağıda ek bıraktım.
Streamable Video

Son düzenleyen: Moderatör:
Coil whine olabilir. Bir sorun teşkil etmiyor ses rahatsız etmiyorsa.
rahatsız ediyor ya sinir hastası etti valla ama cw gibi gelmiyor tam olarak da siz sesi duyabiliyor umsunuz ?

Klavyenin ışıklarından dolayı yapıyor o sesi. Işıkları kapatınca gider, çoğu cihazda var maalesef benimki de dahil.
kapattım da gitmedi şu an

Klavyenin ışıklarından dolayı yapıyor o sesi. Işıkları kapatınca gider, çoğu cihazda var maalesef benimki de dahil.

Benim de eski Rampage klavyemde vardı, ılık ne kadar oarlak olursa ses o kadar çok geliyordu. Eskiyince bu ses bahanesi ile iade etmiştim garnati kapsamında.

g
Benim de eski Rampage klavyemde vardı, ılık ne kadar oarlak olursa ses o kadar çok geliyordu. Eskiyince bu ses bahanesi ile iade etmiştim garnati kapsamında.
Garanti tam olarak ne işe yarıyor ki hocam

G

Garanti tam olarak ne işe yarıyor ki hocam

Bilmyiorum, laptoplarda garanti kapsamında sayılabilir belki. Kusurlu ğrün olduğu için iade sağlamışlardı bende. Değişim talep edebilirsiniz size de. Laptop eskiyse iade pek iyi olmuyor çünkü aldığınız fiyattan iade yapılıyor.

Bilmyiorum, laptoplarda garanti kapsamında sayılabilir belki. Kusurlu ğrün olduğu için iade sağlamışlardı bende. Değişim talep edebilirsiniz size de. Laptop eskiyse iade pek iyi olmuyor çünkü aldığınız fiyattan iade yapılıyor.
anladım sağolasın

Geri
Yukarı