Dell 5567 bilgisayardan gelen ses nedir?

serhanyamand

Centipat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RAM
16 GB
SSD veya HDD modeli
1 TB SSD
Ekran kartı
AMD R7 M445
İşlemci
i5 7200U
Meslek
Öğrenci
Dell 5567 bilgisayarımdan son zamanlarda böyle sesler almaya başladım. Sizce sorun nedir?
Videoyu altta bıraktım:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dell 5567 bilgisayarımdan son zamanlarda böyle sesler almaya başladım. Sizce sorun nedir?
Videoyu altta bıraktım:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bilgisayar ağlıyor galiba. Bence sorun termal macunu.

Bilgisayar ağlıyor galiba. Bence sorun termal macunu.

Kanka çığlık atıyor gibi geliyor sesi ne yapacağım bilmiyorum. Yakın zamanda termal macununuda yenilerim iyi fikir ama yenileyeli pek olmadı.

Kanka çığlık atıyor gibi geliyor sesi ne yapacağım bilmiyorum. Yakın zamanda termal macununuda yenilerim iyi fikir ama yenileyeli pek olmadı.
Fanında arıza olabilir ancak önce yazılımsal sorunları göz önüne alalım. İşlemci kullanımı ve sıcaklığı kaç?

Yenilerken bir şeye mi çarptı acaba elin.

Ben değil uzman bir tamirci yeniledi ve yenilerkende yanındaydım.

Fanında arıza olabilir ancak önce yazılımsal sorunları göz önüne alalım. İşlemci kullanımı ve sıcaklığı kaç?

Sorunun yazılımsal olduğunu düşünmüyorum. İşlemci kullanımı %25'lerde dolaşıyor başlangıçta. Oyunlarda uzun süre takılmadığım sürecede kullanım ve sıcaklık artmıyor zaten asıl olay bilgisayarın bir anda bu sesi çıkarması. Herhangi bir uygulama açık değilken bu ses ortaya çıkıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı