Bilgisayardan kablosuz ağa bağlanılmıyor

BhunjiPat

Decapat
Daha fazla  
İnterneti yeni aldık, telefonum ve tabletim bağlanmakta sıkıntı çekmiyor. Bilgisayarımdan USB Wi-Fi bağlanmaya çalıştığımda "bu ağa bağlanılamıyor" diyor. Bende tableti kasaya bağladım USB ile interneti paylaştım bilgisayara ve bu da işe yaramadı. Not: Şifreyi doğru girdim.

İnterneti yeni aldık, telefonum ve tabletim bağlanmakta sıkıntı çekmiyor. Bilgisayarımdan USB Wi-Fi bağlanmaya çalıştığımda "bu ağa bağlanılamıyor" diyor. Bende tableti kasaya bağladım USB ile interneti paylaştım bilgisayara ve bu da işe yaramadı. Not: Şifreyi doğru girdim.

Hocam aygıt yöneticisine girip ağ bağdaştırıcısının donanım kimliğini bize atın uygun güncel sürücüyü bulup gönderelim size.

Ekran Alıntısı 1.PNG
Ekran Alıntısı 3.PNG

Eski USB Wi-Fi ' nin sürücüsü hala duruyor ama daha işe yaradığını görmedim :D
Aygıt yöneticisinden Windows'un otomatik güncellemesini yaptım. İşe yaramadı sanırım.

Nasıl kullanmam gerekiyor? ( yanlış bir şey yapmak istemiyorum).

Hocam bunu indirip Aygıt Yöneticisi'nden Wireless LAN Card'a gelin ve oraya sağ tık yapın çıkan sekmelerden "sürücü yazılımını güncelleştir'e basın çıkan pencereden sürücü yazılımı için bilgisayarı taraya basın ardından indirdiğiniz konumu gözattan seçin ve ileriye basın sürücünüz yüklenecektir.

Hocam bunu indirip Aygıt Yöneticisi'nden Wireless LAN Card'a gelin ve oraya sağ tık yapın çıkan sekmelerden "sürücü yazılımını güncelleştir'e basın çıkan pencereden sürücü yazılımı için bilgisayarı taraya basın ardından indirdiğiniz konumu gözattan seçin ve ileriye basın sürücünüz yüklenecekt
Dediğiniz gibi yaptım hocam fakat ssanırım sürücü konusunda sıkıntı yok hala çalışmıyor. (biraz geç yazdım*)

Dediğiniz gibi yaptım hocam fakat ssanırım sürücü konusunda sıkıntı yok hala çalışmıyor. (biraz geç yazdım*)

Hocam Wi-Fi kartınızda sıkıntı olabilir.

Geri
Yukarı