Bilgisayardan örümcek ağı çıkması sorun olur mu?

Umutcan1889

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 5600
RX 6700 XT
B550M-A
32GB 3200 MHz
1TB M2
Merhaba, bugün bilgisayarın içini açtığımda örümcek ağı ile karşılaştım ve temizledim. Normalde PC mi her 2 haftada bir açarım tozları alırım (malum bu şartlarda almak zor oldu gözüm gibi bakıyorum) ama bu sefer biraz gecikti ve kapağı açar açmaz içinde sanki bir tane daha kapak varmış gibi örümcek ağı gördüm. Sıkıntı eder mi? Şu an temiz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bugün bilgisayarın içini açtığımda örümcek ağı ile karşılaştım ve temizledim. Normalde PC mi her 2 haftada bir açarım tozları alırım (malum bu şartlarda almak zor oldu gözüm gibi bakıyorum) ama bu sefer biraz gecikti ve kapağı açar açmaz içinde sanki bir tane daha kapak varmış gibi örümcek ağı gördüm. Sıkıntı eder mi? Şu an temiz.

Parçaların içine girip ölmediyse bir sorun olmaz.

Kapağın üstüne yaptıysa ağı sorun olmayacaktır. Ancak kartların üstüne yaptıysa bir ihtimal. Eğer çalışıyorsa zaten sorun yok demektir. Bir şey olmaz.

Senede bir kere temizliyorum bilgisayarı.
Bir defa bile örümcek ağına denk gelmedim.
Belki de ben körüm bilmiyorum.

Geri
Yukarı