Bilgisayardan örümcek ağı çıkması sorun olur mu?

Ben bir kere örümcek ağı üzerinde devasa bir örümcek ile karşılaşmıştım kasanın içinde. Bardakla falan çıkartmaya çalıştım ama çıkartamadım. Yuvasını bozmadım, kullanmaya devam ettim. Ya bir tane fanın içine girdi ve paramparça oldu, ya da RX 570'im flamethrower görevi gördü. Sonuç olarak hala bilgisayarım çalışıyor ve örümcek yok. 👍

Ben bir kere örümcek ağı üzerinde devasa bir örümcek ile karşılaşmıştım kasanın içinde. Bardakla falan çıkartmaya çalıştım ama çıkartamadım. Yuvasını bozmadım, kullanmaya devam ettim. Ya bir tane fanın içine girdi ve paramparça oldu, ya da RX 570'im flamethrower görevi gördü. Sonuç olarak hala bilgisayarım çalışıyor ve örümcek yok. 👍

Hocam siz bildiğiniz kasanın içinde işkence etmişsiniz;)

Merhaba, bugün bilgisayarın içini açtığımda örümcek ağı ile karşılaştım ve temizledim. Normalde PC mi her 2 haftada bir açarım tozları alırım (malum bu şartlarda almak zor oldu gözüm gibi bakıyorum) ama bu sefer biraz gecikti ve kapağı açar açmaz içinde sanki bir tane daha kapak varmış gibi örümcek ağı gördüm. Sıkıntı eder mi? Şu an temiz.

En son bilgisayarıma böcek çıktığını annem görmüş ve tüm ekipmanları ve laptopu sirkeli bezle silmiş daha da böceğin yaklaştığını görmedim 😅

Arada bir de FurMark çalıştırıyorum girenler yanıp kül oluyor.

Merhaba, bugün bilgisayarın içini açtığımda örümcek ağı ile karşılaştım ve temizledim. Normalde PC mi her 2 haftada bir açarım tozları alırım (malum bu şartlarda almak zor oldu gözüm gibi bakıyorum) ama bu sefer biraz gecikti ve kapağı açar açmaz içinde sanki bir tane daha kapak varmış gibi örümcek ağı gördüm. Sıkıntı eder mi? Şu an temiz.
2 haftada bir temizlediğin belliymiş dostum. Gözün gibi baktığın için içeride örümcek ağları var değil mi?

2 haftada bir temizlediğin belliymiş dostum. Gözün gibi baktığın için içeride örümcek ağları var değil mi?

Hocam beni de şaşırttı, 2 haftada bir temizlerim, neden bu konuda neden yalan söyleyim? En son ki temizliği taş çatlasın 1.5 hafta falan geciktirdim. Zaten bu yüzden normal mi diye konu oluşturdum.

Hava giriş - çıkışlarını kapamadıysa pek bir sorun olmaz, örümcek büyük değildir muhtemelen.

Hocam kasayı televizyona bağlamak için götürmüştüm o zaman içini açtım temizledim falan sonra kardeşim bağırdı odada örümcek var diye gittim 4cm vardı. Büyük ihtimal oydu, artık süpürgenin içinde kurar yeni yuvasını.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı