Bilgisayardan oyun oynarken fan tıkırtı sesi geliyor

emincerc

Femtopat
Daha fazla  
Normalde bu ses gelmiyor CS falan oynarken de gelmiyor ama bazı oyunlarda tıkırtı geliyor fanlardan. Sonra duruyor biraz yine geliyor. Neden oluyordur? PC yeni aldım 1 haftalık.

Tıkırtı olduğuna emin misin? Ekran kartından gelen coil whine sesi olabilir. Paneli açıp karta doğru kulak verip dinler misin ya da video atabilirsen daha iyi olur.

Tıkırtı olduğuna emin misin? Ekran kartından gelen coil whine sesi olabilir. Paneli açıp karta doğru kulak verip dinler misin ya da video atabilirsen daha iyi olur.

Coil whine olabilir ama tıkırtı seside var şimdi gelirse sesi atacağım.

hocam sesi yakalamayadim ama olunca aticamda sesi şöyle tarif edeyim furmark testi yaptım o sırada ses yoktu normal ses vardı titreme oldu sonrasında tır tır diye ses geldi kesildi

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ses böyle hocam oyunu alta alınca gidiyor

Son düzenleme:
Ses coil whine değil. Fanlardan biri sesli çalışıyor. PSU fanı da olabilir, kasa fanı da. Kasa titremesi de olabilir eğer fanlarda ses ve titreşim absorbe eden kauçuk yoksa.

Yeni konular

Geri
Yukarı