Bilgisayardan PC'ye, Telefondan PC'ye kayıpsız video atmak için en iyi yol hangisi?

meursault

Centipat
iPhone'umdan videoları aktarırken iTunes'u kullanıyorum. Çözünürlük kaybı yaşanıyor. Telefondan bilgisayara aktarırken de aynı şekilde. Bu yüzden bilgisayarıma aktarma yaparken artık sadece USB kablosunu bağlayıp, bu bilgisayar kısmından Apple'ın içine girip kopyala yapıştır mantığını uyguluyorum. Fakat bilgisayardan telefona kayıpsız bir şekilde videoları nasıl aktaracağım?

Bluetooth ile oluyor diye biliyorum bi dene istersen
Başlığı aceleden yanlış yazdım sonrasında da düzeltemedim. Iphone'u başlığa eklemeliydim.
Google drive'ı kullanabilirsiniz ama upload hızınız düşükse uğraştırır.
Google Drive kayba uğratmıyor mu?
Google drive'ı kullanabilirsiniz ama upload hızınız düşükse uğraştırır.
Google Drive kayba uğratmıyor mu?

Şu anlık en iyi yöntem videoları SD karta kaydedip SD kartı iyi bir okuyucu ile bilgisayara takarak aktarmak. Hem kayıpsız hem de çok hızlı. 7 yıl önceki telefonlarda bile USB 3.0 varken şimdiki telefonlarda 2.0 var, 10 mbps ile atıyoruz. Teknoloji geriliyor. Ama USB ile de kayıpsız olmalı.

videoları SD karta kaydedip
iPhone için imkansız maalesef.

iTunes nasıl çözünürlük kaybı yaşatıyor anlamadım ama. Ben sürekli iPhone'umdaki VLC'ye film videoları atıyordum bir ara, hiç gözüme çarpmamıştı. iFunBox kullanılıyordu sanırım bir ara bu tip işler için iTunes yerine, hala varsa onu deneyebilirsiniz.

iPhone için imkansız maalesef.

iTunes nasıl çözünürlük kaybı yaşatıyor anlamadım ama. Ben sürekli iPhone'umdaki VLC'ye film videoları atıyordum bir ara, hiç gözüme çarpmamıştı. iFunBox kullanılıyordu sanırım bir ara bu tip işler için iTunes yerine, hala varsa onu deneyebilirsiniz.
Küçük ekrandan baktığınız için kalite kaybı gözünüze çarpmamış olabilir.

Geri
Yukarı