Bilgisayardan sıkıldım

Hikayeli oyunlar oynamayı dene.
Başyapıt olan oyunları ilk başta oynarsan ısınırsın hikayeli oyunlara bağımsızlar daha düşük bütçeli oyunları da oynamaya başlarsın.

Hocam en son tomb rideri bitirdim ama arkasından hemen yenisini almadim biraz bekleyip almayı düşünuyorum

Hocam böyle müzik işleri ile uraşmak istiyorum ama hep şey var kafamda daha 15 yaşındasın sen nereye falan.

Sizce bu işle uraşıyım mı beat falan yoksa daha erken mi ne de olsa çocuk yaştayım belki de saçma bir şey ergenlikten dolayı istiyorum böyle şeyleri bilemedim.

Ben, imkanım olsa 7 / 24 oyun oynayacağım, siz nasıl bu kadar sıkılabiliyorsunuz? Bence Dying Light oynamaya başla, istesen de PC başından kalkamazsın sonra :D.
İnan bana bende aynı şeyleri söylüyordum. Sabahlara kadar oynayacağım, sonunda bilgisayarım olacak, sonunda kurtulacağım, sonunda artık sadece video izlemeyeceğim falan filan. Mesela Far Cry 5'e başladım dün fakat bu gün saat 15'te oyunu duraklattım ve televizyondan 3 saat Gumball izledim. Eskiden olsa şu anda oyunu bitirmiş, yan görevlerin bitirmeye çalışıyordum.

Hocam ben de böyle bilgisayarın başında oyun oynuyorum, sonra kalkıp uzun bir mola veriyorum, hep aklımda oyun var. Sonra sizin gibi neredeyse 7/24 oynuyorum ve birden canım sıkılıyor. Oynama isteğim kaçıyor.
Benim heves anlık olarak bile kaçmıyor, oynadıkça daha da çok oynama isteği geliyor :D. Kanser olmadıkça çıkmam hiç bir oyundan.
Sıkıyor.
PC yok iken ne hayaller kuruyorsun var ya...
Okulda defterime hangi oyunları oynayacağımı vb. yazardım eskiden o bile zevk verirdi ama şimdi...
Oyuncu bilgisayarı var zaten, hayal kurmuyorum. Sadece yaşantım 7 / 24 oyun oynamaya müsaade etmiyor. Hikayesi güzel bir oyun olunca, sadece merakımdan bile oynarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı