Bilgisayardan telefona fotoğraf aktarımı nasıl yapılır?

PazaniL

Hectopat
Bilgisayardaki fotoğrafları telefona aktarmam lazım fakat aktaramıyorum. USB ile telefonu bağladım fakat dosya atmaya çalıştığımda "aygıt yanıt vermeyi durdurmuş ya da aygıtın bağlantısı kesilmiş olabilir" hatasını alıyorum. Başka ne şekilde aktarım gerçekleştirebilirim yardımcı olur musunuz?(telefon Android)

Bilgisayardaki fotoğrafları telefona aktarmam lazım fakat aktaramıyorum. USB ile telefonu bağladım fakat dosya atmaya çalıştığımda "aygıt yanıt vermeyi durdurmuş ya da aygıtın bağlantısı kesilmiş olabilir" hatasını alıyorum. Başka ne şekilde aktarım gerçekleştirebilirim yardımcı olur musunuz?(telefon Android)

KDE Connect. Windows Store'dan indirin orada daha stabil versiyonu.

Bluetooth ile bağlayıp ondan sonra sağ tık yapıp gönder deyip Bluetooth aygıtları deyip telefonu seçip ondan sonra telefondan onay vererek gönderebilirsin.

Telefon xiaomi ise dosyalar uygulamasında ftp var oradan aktarabilirsiniz fileziella ile.
Xiaomi değilse de play store üzerinden ftp server uygulamalarını indirip deneyebilirsiniz.
Bluetooth ile bağlayıp ondan sonra sağ tık yapıp gönder deyip Bluetooth aygıtları deyip telefonu seçip ondan sonra telefondan onay vererek gönderebilirsin.
Gereksiz uğraştırıcı olur.
KDE Connect. Windows Store'dan indirin orada daha stabil versiyonu.
Evet ben de bunu kullanıyorum.

Telefon Xiaomi ise dosyalar uygulamasında FTP var oradan aktarabilirsiniz fileziella ile.
Xiaomi değilse de Play Store üzerinden FTP server uygulamalarını indirip deneyebilirsiniz.

Gereksiz uğraştırıcı olur.

Evet ben de bunu kullanıyorum.

Uzun yazdığıma bakmayın aslında işlem kolay ben ayrıntılı yazdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı