Çözüldü Bilgisayardan Zyxel modemin arayüzüne nasıl girilebilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kresilias

Decapat
Arkadaşlar merhaba, benim sorum olacak, bilgili birileri cevap verirse sevinirim. Ben yıllar önce eve Zyxel modem bağlamıştım fakat modemimin sistem arayüzüne giremiyorum. Bilgisayar üzerinden bağlı olduğum Wi-Fi'ın modem arayüz şifresini nasıl öğrenebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Modemde iğne, kürdan gibi şeylerin gireceği boyutta bir delik olmalı. Reset yazan kısımdan modemi resetlersen standart ayarlarına döner. Standart modem kullanıcı adı ve şifresi de arkasında yazar.
Bu yazını gördükten sonra bilen birine yaptırmanı tavsiye ederim.
neden ? çok mu paranoyak yaklaşıyorum yani tek düşündüğüm internet tarifemin aynı kalması cevaplar mısın ? yaparım yani o bişey değil.

Evet, yaşın küçük galiba müşteri hizmetleriyle uğraşmak istemiyorsun. Sadece dediklerim sıfırlanacak hiçbir sorun yok.
24 yaşındayım

Değiştirdiğin modem arayüz şifreni teknik destek de bilmez zaten. Benim dediğimi yapmanı söyleyecekler. Sadece yukarda bahsettiklerim sıfırlanır. Korkacak bir şey yok.
çok teşekkürler uygulayacağım dediğini.

Değiştirdiğin modem arayüz şifreni teknik destek de bilmez zaten. Benim dediğimi yapmanı söyleyecekler. Sadece yukarda bahsettiklerim sıfırlanır. Korkacak bir şey yok.
Dediğini yaptım oldu, çok teşekkürler bilgi için.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı