Çözüldü Bilgisayardan Zyxel modemin arayüzüne nasıl girilebilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kresilias

Decapat
Arkadaşlar merhaba, benim sorum olacak, bilgili birileri cevap verirse sevinirim. Ben yıllar önce eve Zyxel modem bağlamıştım fakat modemimin sistem arayüzüne giremiyorum. Bilgisayar üzerinden bağlı olduğum Wi-Fi'ın modem arayüz şifresini nasıl öğrenebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Modemde iğne, kürdan gibi şeylerin gireceği boyutta bir delik olmalı. Reset yazan kısımdan modemi resetlersen standart ayarlarına döner. Standart modem kullanıcı adı ve şifresi de arkasında yazar.
Zyxel ise şifre 1234 olabilir bir deneyin. kullanıcı adı: admin şifre:1234 Bir de modem modeli nedir?
yalnız sorun şu istemeden arayüz şifresini değiştirmişim ve şifreyi bilmiyorum, müşteri hizmetlerini aramadan nasıl bilgisayar üzerinden öğrenirim ? modeli: Zyxel WMG3312-B10B

Admin admin olmuyor muydu?
yalnız sorun şu istemeden arayüz şifresini değiştirmişim ve şifreyi bilmiyorum, müşteri hizmetlerini aramadan nasıl bilgisayar üzerinden öğrenirim ?

Modemde iğne, kürdan gibi şeylerin gireceği boyutta bir delik olmalı. Reset yazan kısımdan modemi resetlersen standart ayarlarına döner. Standart modem kullanıcı adı ve şifresi de arkasında yazar.

Çözüm
yalnız onu yaparsam modemin ayarları sıfırlanmaz mı yani yeniden internet tarifesi seçmem gerekir mi veya sıfırladıktan sonra müşteri hizmetleri beni aramaz umarım ?

Güzel kardeşim modeme rest at her şeyini kendin oluşturmuş olursun.
yalnız onu yaparsam modemin ayarları sıfırlanmaz mı yani yeniden internet tarifesi seçmem gerekir mi veya sıfırladıktan sonra müşteri hizmetleri beni aramaz umarım ?

Tarife falan seçmene gerek yok. Wi-Fi adın sıfırlanacak, Wi-Fi şifren sıfırlanacak, modem kullanıcı adı ve arayüzün şifresi de sıfırlanıp hepsi standart, modemin arkasında yazana dönecek.

Tarife falan seçmene gerek yok. Wi-Fi adın sıfırlanacak, Wi-Fi şifren sıfırlanacak, modem kullanıcı adı ve arayüzün şifresi de sıfırlanıp hepsi standart, modemin arkasında yazana dönecek.
yani aynı internet tarifesini kullanmaya devam edebilirim ve beni kimse aramaz yani tek düşündüğüm bunlar ?

Yeni konular

Geri
Yukarı