Bilgisayarı Açılınca Google Chrome Açılıp Reklam Veriyor

Quazy

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Bilgisayarı açtığımda Google Chrome açılıp reklam veriyor. Kapattıktan sonra bir daha olmuyor ama rahatsız oluyorum. Bu sitedeki çözümleri (programları, adwcleaner gibi) denedim ama işe yaramadı. Kayıt defterinde sağlayan şeyi buldum ama silince bilgisayar kafayı yiyor. Buna nasıl çözüm bulabilirim? Teşekkürler.

Adwcleaner programını kurarak tarama yap. Büyük ihtimalle sorunun düzelecektir.

Merhaba arkadaşlar. Bilgisayarı açtığımda Google Chrome açılıp reklam veriyor. Kapattıktan sonra bir daha olmuyor ama rahatsız oluyorum. Bu sitedeki çözümleri (programları, adwcleaner gibi) denedim ama işe yaramadı. Kayıt defterinde sağlayan şeyi buldum ama silince bilgisayar kafayı yiyor. Buna nasıl çözüm bulabilirim? Teşekkürler.

Virüs programı ile tarama yapıp. Temizlemeyi dener misiniz?

Sanırım bu videoyu izler ve uygularsanız çözüme ulaşırsınız. Bu bir virüs olmayabilir. Basit bir komut satırı. Bilgisayar açılınca komutta yazılı olan siteyi açar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Resim paylaşma şansınız var mı?

Chrome ayarlarından bildirim izinlerine bakın ve kaldırın isterseniz, şu sağ alttan çıkan reklam şeylerinden ise.

Norton Power Eraser kullanarak virüsleri temizleyin. Ardından Malwarebytes (14 gün ücretsiz) antivirüs ile tarama yapın. Deneme sürümü bittiğinde, Kaspersky Security Cloud (Free) ile yolunuza devam edebilirsiniz.

Sanırım bu videoyu izler ve uygularsanız çözüme ulaşırsınız. Bu bir virüs olmayabilir. Basit bir komut satırı. Bilgisayar açılınca komutta yazılı olan siteyi açar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunu deneyeceğim teşekkür ederim.
Bilgisayarında virüs olabilir bilgisayarını ESET Norton Kaspersky avria Bitdefender Malwarebytes gibi bir programla taramanı tavsiye ederim.
Virüs yok tarattım.
Resim paylaşma şansınız var mı?

Chrome ayarlarından bildirim izinlerine bakın ve kaldırın isterseniz, şu sağ alttan çıkan reklam şeylerinden ise.
Resim birazdan paylaşırım. Dediklerinizi önceden denemiştim teşekkürler.
Norton Power Eraser kullanarak virüsleri temizleyin. Ardından Malwarebytes (14 gün ücretsiz) antivirüs ile tarama yapın. Deneme sürümü bittiğinde, Kaspersky Security Cloud (Free) ile yolunuza devam edebilirsiniz.
[/QUOTE
Bunları önceden denemiştim teşekkür ederim.
Adwcleaner programını kurarak tarama yap. Büyük ihtimalle sorunun düzelecektir.
Önceden denemiştim işe yaramıyor. Teşekkürler.
Virüs programı ile tarama yapıp. Temizlemeyi dener misiniz?
Taradım ve virüs yok. Teşekkürler.
  • Tarayıcınızdaki eklentileri kaldırıp tarama yapmış mıydınız?
  • Reklam engelleyici kullanıyor muydunuz?
@imnotagamer, konu başındaki üçüncü cümleyi okumalısın.
Tarayıcımda bir sıkıntı yok ve reklam engelleyici kullanmıyorum. Teşekkürler.
Birde şunu eklemek istiyorum. Açılırken Cmd ekranı geliyor Google Chrome açılıyor ve bir bağlantıya yönlendiriyor ordan ise genellikle World of Tanks oyunun reklamı geliyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı