Bilgisayarı açılırken "an operating System wasn't found..." hatası

Taha Arda

Femtopat
Daha fazla  
Aynı bu şekilde yazıyor (an operating System wasn't found. Try disconnecting any drivers that don't contain an operating System press CTRL +alt+Del to restart ) bunu nasıl düzeltebilirim? Şimdiden teşekkürler.

Aynı bu şekilde yazıyor (an operating System wasn't found. Try disconnecting any drivers that don't contain an operating System press CTRL +alt+Del to restart ) bunu nasıl düzeltebilirim? Şimdiden teşekkürler.
Anlamı, bir işletim sistemi bulunamadı... Ne olduğunu anlamakta güçlük çekiyorum. Daha önce hiç böyle bir konuyla karşılaşmamıştım. Ama en azından anlamını biliyorsunuz artık. Bilgisayarda yazılımsal bir bozulma olmuş olabilir. Bir bilgisayarcıya götürmenizi tavsiye ederim.

Boot bölümü silindi büyük ihtimalle. Ubuntu gibi bir dağıtımı USB'ye yazıp çalıştırın ve yedekleyin. Sonra format atın.

Yeni konular

Geri
Yukarı