Bilgisayarı açınca internet sürekli kopuyor

Tsukii

Hectopat
Merhaba, internetim bilgisayarı açınca sürekli gidiyordu. Bu sorunun modemden kaynaklandığını düşünerek yeni bir modem aldım. İlk gün sorunsuz interneti kullandım ama diğer günler sorun tekrar devam etmeye başladı, lütfen yardım edin.
İnternet sağlayıcım TTNET.

Merhaba, internetim bilgisayarı açınca sürekli gidiyordu. Bu sorunun modemden kaynaklandığını düşünerek yeni bir modem aldım. İlk gün sorunsuz interneti kullandım ama diğer günler sorun tekrar devam etmeye başladı, lütfen yardım edin.
İnternet sağlayıcım TTNET.

Bilgisayarınız Laptop mu Kasa mı?

Başka bir bilgisayar temin edip oyun oynamayı bir deneyin. Geçenlerde bir makalede internet kartıyla ilgili sorunla oluşmuştu gibi şeyler yazıyordu. Sizin olay gibi.

Anneannemlerin evinde de benzer bir sorun var. Kaç kez aradık. İnternete çok yükşenince mesela 2 kişi video izleyince. Kendiliğinden kesiliyor. Açıp kapatınca ya da bir süre bekleyince düzeliyor.

Anneannemlerin evinde de benzer bir sorun var. Kaç kez aradık. İnternete çok yükşenince mesela 2 kişi video izleyince. Kendiliğinden kesiliyor. Açıp kapatınca ya da bir süre bekleyince düzeliyor.
Merhaba, sanırım sorunu buldum ama çözemedim. Sorun şu aygıt yöneticisi , diğer aygıtlar, PCI aygıtının yanında ünlem işareti var araştırdığıma göre ünlem işareti driver(sürücü)lerden kaynaklanıyor sürücüyü güncelleştir dediğimde ise "windows aygıtınızın sürücü yazılımını bulamadı” şeklinde hata veriyor.
Cihazım x551cap sürücüsünü nasıl ve nerden indirebilirim?

Merhaba, sanırım sorunu buldum ama çözemedim. Sorun şu aygıt yöneticisi , diğer aygıtlar, PCI aygıtının yanında ünlem işareti var araştırdığıma göre ünlem işareti driver(sürücü)lerden kaynaklanıyor sürücüyü güncelleştir dediğimde ise "windows aygıtınızın sürücü yazılımını bulamadı” şeklinde hata veriyor.
Cihazım x551cap sürücüsünü nasıl ve nerden indirebilirim?
Dostum anakartında Wi-Fi kartı var mı? Ethernet ile mi bağlanıyorsun?

Dostum anakartında Wi-Fi kartı var mı? Ethernet ile mi bağlanıyorsun?
Kablosuz olarak bağlanıyorum. 1 ay önce sorunsuz kullanıyordum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı