Bilgisayarı açtığımda masaüstü simgeler gelmiyor

KIZGIN34

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar laptop kullanıyorum.
Garantisi bitti bilgisayarımın. Çok değişti artık tanıyamıyorum şaka bir yana bilgisayarı açtığımda masaüstü simgeler geç geliyor hatta geçenlerde hiç gelmiyordu en altta olan ''Başlat vs. gibi programlar'' gözüküyordu onlara tıkladığımda kitleniyordu herhangi bir işlem yapılmıyor bilgisayarı sadece reset tuşundan kapatabiliyordum. Şimdi biraz düzeldi sanki düzeldi derken simgeler geçte olsa geliyor bunun nedeni ne olabilir yardımcı olur musunuz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunun sebebi programsal da olabilir.
Bilgisayarınız çok doludur ondan kaynakalanabilir, başlangıçta açılan bir sürü program vardır ondan kaynaklanabilir, virüs vardır.
Bunun bir sürü sebebi var.

İlk önerebileceğim adım:

Başlat > Çalıştır> 'msconfig' yazıp entere bas.
Ardından açılan pencerede 'Başlatma' diye bir bölüm var orda ki programların çoğunun yanındaki tik işaretini kaldır (Gereksiz olanları iTunes gibi). Uygula ve tamam de.

İkinci olarak:
Bilgisayarını güncel bir antivirüs programı ile tarat. Ardından CCleaner indir onlada bir temizlik yap.

Recep abi gezginlerde buldum onu indirim bakalım.

123.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı