Çözüldü Bilgisayarı aniden yavaşlamaya başladı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

canoz06

Femtopat
Daha fazla  
Oyuna girdim akıcı oynadığım oyun çok kasmaya başladı Google kasıyor her şey kasıyor kısaca. Ekran kartını ve RAM'i çıkartıp geri taktım hala kasıyor.
Yardım eder misiniz?

Sistemim şu.
Intel Pentium Dual Core E6300 2.8 GHz.
EN210 1 GB ekran karti.
2 GB RAM DDR2.
Foxconn G31MXP ana kar.
Win 10
Arkadasım overcloack yap demisti ben de az yapmistim oyuna girdim ve her şey bir anda yavaslamaya basladi acaba sistemim eski oldugu için OC'yi az bile yapsam zarar mi gordu.

Arkadaşlar yeni işlemci alirsam duzelir mi?

O sistem OC'yi nasıl kaldırsın kendini tuttuğuna şükretmelisin. İşlemciyle kurtulmaz bu her anlamda çok sıkıntılı sistem.

Sistemim şu.
EN210 1 GB ekran karti.
2 GB RAM DDR2.
Foxconn G31MXP ana kar.
Win 10
Arkadasım overcloack yap demisti ben de az yapmistim oyuna girdim ve her şey bir anda yavaslamaya basladi acaba sistemim eski oldugu için OC'yi az bile yapsam zarar mi gordu.

2 GB RAM ile Win 10 mu? O bilgisayarın Win 10 kaldırdığına şükret. 4 GB RAM bile kaldırmıyorken siz 2 GB RAM ile kullanıyorsunuz. Bu sistem ile Win 10 kullanmanızı tavsiye etmem.

Son düzenleme:
2 GB RAM ile Win 10 mu? O bilgisayarın Win 10 kaldırdığına şükret. 4 GB RAM bile kaldırmıyorken siz 2 GB RAM ile kullanıyorsunuz. Bu sistem ile Win 10 kullanmanızı tavsiye etmem.

2 GB'la biraz gecikme oluyordu işlemlerde ama rahat sekilde oyun oynuyordum misal LoL'de 130'a kadar FPS cikiyordu.

Ekran kartım sağ olsun. EN210 1GB aşırı iyi degil ama anlamadığım şekilde güzel FPS değerleri görüyorum. Büyük ihtimalle işlemcim bozuldu zaten kötüydü yeni alacağım. Yanına 2 GB RAM alırım. Çok da bütçem yok öğrenciyim :D.

Allah daha iyilerini nasip etsin ne diyebilirim? Enteresan

Sistemim şu.
EN210 1 GB ekran karti.
2 GB RAM DDR2.
Foxconn G31MXP ana kar.
Win 10.

Windows 10 mu? Nasıl ya.

Yeni konular

Geri
Yukarı