Bilgisayarı az yoran tarayıcı önerisi

Bu görüşe kesinlikle katılmıyorum. Tamam bizim saklayacak bir şeyimiz yok ama bu başkalarının bizim verilerimizi satma hakkı vermiyor. Bir kişi olarak değil o uygulayı kullanan tüm herkesin verilerinin satıldığını ve bundan kar edildiğini düşün.
Yatak odası gibi düşün. Herkesin yatak odana izinsiz girmesine izin vermezsin değil mi? Sanal ortamda verilerde benim özelim. En az veri ve gizlilik ihmalı için çalışmamız normal 😉
Tamam da bunlar da dolandırıcı değil sonuçta. Her yerde bu geçerli bir sınava giriyorsun tüm telefon numaraların başka kurumlara satılıyor.

Edge veya Brave. Oyunucu tarayıcısı diye millete ışıqlı mışıqlı Opera Cieks'i pazarlıyorlar. CPU ve RAM kısıtlaması varmış bir de. O da tarayıcının performansını düşürüyor zaten.

Tamam da bunlar da dolandırıcı değil sonuçta. Her yerde bu geçerli bir sınava giriyorsun tüm telefon numaraların başka kurumlara satılıyor.

Evet ama her yerde yapılması onları haklı göstermez. O yüzden veri ihlalını minimuma indirmek bizim elimizde ve bu konuda bilinçli olmalıyız.

Evet ama her yerde yapılması onları haklı göstermez. O yüzden veri ihlalını minimuma indirmek bizim elimizde ve bu konuda bilinçli olmalıyız.
Ben işte bunu çok önemsemiyorum internet ortamında bu çok zor bana verdiklerinin karşılığında - taraf ağır basmıyor bende.

Yeni konular

Geri
Yukarı