Bilgisayarı başkası kontrol ediyor!

dalak1

Hectopat
Ucuza RDR2 Steam hesabı aldım oyunu 1 saat kadar oynadım sonra tuvalete gidip geldim bir de ne göreyim? Karakter kendi kendine havaya sıkıyor. Hemen oyunu kapatmaya çalıştım fakat bu sefer de mouse kendi kendine Discord'a tıklayıp arkadaşlarıma sövmeye başladı. Bilgisayarı kapattım düzeldi fakat oyuna tekrar girince aynısı tekrar yaşandı. Yardım edebilecek var mı?

Not: Sadece RDR2'yi açınca kontrolü kaybediyorum.

Steam'den ayarlara gelip remote playa tıklayıp sizi kontrol eden cihazı silebilirsiniz.

1622642015739.png

Steam'ı offline moda alıp oynayın. Steamdeki yayınlama özelliği açıkken sizin pcde oyun açık olduğu sırada diğer bilgisayarlarda "BAĞLAN" şeklinde bir buton çıkar. Basıldığında sizin bilgisayarla bağlantı kurulur.

Yani kısacası hesaba birden fazla kişinin erişimi varken steami çevrimiçi tutmayın

Ucuza RDR2 Steam hesabı aldım oyunu 1 saat kadar oynadım sonra tuvalete gidip geldim bir de ne göreyim? Karakter kendi kendine havaya sıkıyor. Hemen oyunu kapatmaya çalıştım fakat bu sefer de mouse kendi kendine Discord'a tıklayıp arkadaşlarıma sövmeye başladı. Bilgisayarı kapattım düzeldi fakat oyuna tekrar girince aynısı tekrar yaşandı. Yardım edebilecek var mı?

Not: Sadece RDR2'yi açınca kontrolü kaybediyorum.
İkili hesaplarda bu sorun normal oyunu açtıktan sonra interneti kapatırsan sıkıntı düzelir.

Herkes hesap ile alakalı demiş ama hesap ile alakalı olduğunu sanmıyorum. Steam'den bağlanıp Discord'daki arkadaşlarına nasıl erişecek ki?

Herkes yanıtladı da erişilyormuş sanırım. Steam'in saçmalığı biraz :D.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı