Bilgisayarı baştan başlatınca fare imleci değişiyor

Birisiokadar

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Selam. Bilgisayarımda aşağıda fotoğrafını göreceğiniz üzere fareyi değiştirdim. Bilgisayarı kullanırken falan sorun yok ama bilgisayarı kapat aç/yeniden başlat yaptığımda orijinal beyaz fareye dönüyor. Düzeltmek için gene aşağıda gösterdiğim yere gelip hiçbir değişiklik yapmadan tamama basınca düzeliyor. Baştan başlatınca değişmemesi için ne yapmalıyım?

1657916020173.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Farklı kaydet ile yeni bir düzen oluşturup ya da hali hazırda olan bir düzenin üstüne kayıt yaparsanız bilgisayara restart attığınızda imleç değişmeyecektir.

Düzen (Yok) yazdığı sürece sadece geçici olarak o oturumda kullanabileceğiniz bir imleç ayarlamış oluyorsunuz.

Artı -1 Eksi
Hocalarım o sırada olduğu için çözüm işaretlemiştim daha sonra da buraya tekrardan yazacak fırsatım olmadı. Öyle yapmama rağmen gene de değişiyor.

Şimdi araştıracak fırsatım oldu. Başka konularda da söylemedikleri için biraz konu araştırmam gerekti. İnf dosyasına sağ tıklayıp yükle demem gerekiyormuş. Yalnızca yükleyin deyip nasıl yükleyeceğimi söylemedikleri için çözememiştim çoğu konuda

Son düzenleme:

Geri
Yukarı