Bilgisayarı bırakmak istiyorum

:) Dostum PC’yi nasıl bırakıcağını sorduğunu söylüyorum. PC’yi bırakarak bırakabileceğini söylüyorsun. Şaka mısın ya? :) :)
Tamam işte. PC'yı nasıl bırakabilir? Tabii ki PC'yı bırakarak. PC'yı nasıl bırakacağını soruyorsan o da çok basit. PC'yı bırakarak PC'yı bırakabilirsiniz. PC'yı bıraktığınız için artık PC'yı bırakmak gibi bir sorununuz kalmaz. Bunu PC'yı bırakarak yapabilirsiniz.

Bu işler böyle yazmayla olacak şeyler değil, şuan biz ne dersek diyelim senin bilgisayara oturmanı sağlayacak şeyleri onaylıcaksın hep. Biraz iradeli ol, oturma dersine çalış. Bunları kafanda idrak etmen lazım. Zaten yeteri kadar çalıştıktan sonra oturursun ona kimse bir şey demez. Hayatının geleceğini düşün, insanlar geleceği için neler yapıyor onu düşün. Yapmadan bir yere gelenlerde var, ama bak öyle bir imkanın var mı. Eğer yoksa dersine çalış, sonrasında otur. Kafanda bunları belli sıraya sok, kafanı da çok yorma, fazla üzerinde durursan kafayı bozarsın.

Tamam işte. PC'yı nasıl bırakabilir? Tabii ki PC'yı bırakarak. PC'yı nasıl bırakacağını soruyorsan o da çok basit. PC'yı bırakarak PC'yı bırakabilirsiniz. PC'yı bıraktığınız için artık PC'yı bırakmak gibi bir sorununuz kalmaz. Bunu PC'yı bırakarak yapabilirsiniz.
Mesela bağımlı olduğu için psikolojik olarak destek alabilir. PC’yi bırakarak PC’yi bırakmış olmak ve bunu başkasına tavsiye etmek, İ7 3770K’nın RX 590’a darboğaz yapıcağını duyduktan sonra duyduğum en gülünç ve saçma şey. :)

Pc'yi bırakmana kesinlikle gerek yok, eğer bırakırsan bu seni olumsuz etkiler. Ben de iki sene önce lise sınavına girdim hem de hiç calışmadım 433 puan aldım. Ortaokul konuları gayet basit bir kere anla konuları oyununu oynamaya devam et.

Uyuşturucu madde kullanan insanın elinden o maddeyi alıp artık düzgün bir insan olarak yaşa denilemez. Zaten istese de yaşayamaz, tedavi görmediği sürece yoksunluğunu çekecektir. Bilgisayarı bırakmanın yarattığı yoksunluğu bir hobi bularak en aza indirmelisin. Resim, enstrüman çalma gibi yatkınlığın varsa onlarla ilgilen ya da maket yap. Sonra kendine hedefler oluştur. Yine de zorlanırsan en azından bilgisayarı unutmak için Youtube ya da Twitch'de vakit geçirebilirsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı