Bilgisayarı boşuna topladım

Hilmi_Kadir

Centipat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar, burada bir sorunumu çözmenizden ziyade öylesine yaşadığım sıkıntıdan bir konu açıyorum. Bir bilgisayar topladım, aylardır bunun için uğraşıyordum. B550 anakart, Ryzen 5 5600 işlemci ve bütün parçaları özenle seçip istediğim gibi aldım. Ekran kartını da RX 6700 XT alacaktım, üniversite tercihimin kendi şehrimde çıkacağından emin olduğum için bir sıkıntı olacağını düşünmüyordum. Klavye mouse da keyfime göre aldık, ASUS ROG Keris mouse ile Dierya'nın brown Switch %60 klavyesini aldım ancak üniversite şehir dışında çıktı. Üniversiteden rahatsız ve memnuniyetsiz değilim ancak öğrenci yurdunda masaüstü o kadar ekipmanı götürmemin imkanı da yok, yani hepsi boşuna. Bugün klavyeyi bir kere bile kullanamadan iade etmeye çalışıyordum ama o da çok uğraştırdı ve yapamiyacağım muhtemelen. Sistemi tamamlayıp makul bir fiyata satmaktan başka bir çarem yok gibi gözüküyor. Kısacası 8 aydır hem geçinmeye hem de bilgisayar toplamaya uğraşım boşuna gitti. Bunu da sizinle paylaşmak istedim, teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden boşuna gitsin ki? Parçaları veya sistemi komple satıp kendine oyuncu laptopu alabilirsin. Yurtta rahatça kullanabilirsin, yada orta düzey bir laptop alıp geri kalan parayı başka bir şeye harcayabilirsin

Neden boşuna gitsin ki? Parçaları veya sistemi komple satıp kendine oyuncu laptopu alabilirsin. Yurtta rahatça kullanabilirsin, yada orta düzey bir laptop alıp geri kalan parayı başka bir şeye harcayabilirsin
Hocam ekran kartı yok alacak para bende ne arasın yeni başlıyorum birsürü masrafım var. Bu haliylede topladığım paraya gidermi tabiiki gitmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı