Bilgisayarı ekran kartsız çalıştırma

Texrtwind

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar. Elektrik faturam 350tl geldi. Ben de elektrik tasarrufu için her şeyi yapmaya çalışıyorum. Evde kullandığım sistemim:

-R5 3600
-RX 5500 XT
-Asus tuf b40m plus gaming
-16gb ram
-500gb hdd+ 500gb ssd
-600W psu

Bu sistemden ekran karını çıkarıp kenara koymak istiyorum. Bir süre zaten oyun oynamayacağım. İnternette falan böyle takılacağım Youtube gibi. Bilgisayarı kapatıp ekran kartını çıkarsam dümdüz başka bir şey yapmama gerek var mı diye sormak istedim. Herhangi bir sorun oluşur mu? Bunu nasıl yapmam gerek. Takarken harici bir şey yapmama gerek var mı? Sürücü vs. ne bileyim. Sorun çıkmasın diye emin olmak istedim.

Merhabalar. Elektrik faturam 350TL geldi. Ben de elektrik tasarrufu için her şeyi yapmaya çalışıyorum. Evde kullandığım sistemim:

-R5 3600.
-RX 5500 XT.
-ASUS TUF B40M PLUS GAMING.
-16 GB RAM.
-500GB HDD+ 500GB SSD.
-600W PSU.

Bu sistemden ekran karını çıkarıp kenara koymak istiyorum. Bir süre zaten oyun oynamayacağım. İnternette falan böyle takılacağım YouTube gibi. Bilgisayarı kapatıp ekran kartını çıkarsam dümdüz başka bir şey yapmama gerek var mı diye sormak istedim. Herhangi bir sorun oluşur mu? Bunu nasıl yapmam gerek. Takarken harici bir şey yapmama gerek var mı? Sürücü vs. ne bileyim. Sorun çıkmasın diye emin olmak istedim.

R5 3600'ün içerisinde GPU yok. Çalıştıramazsın.

Merhabalar. Elektrik faturam 350TL geldi. Ben de elektrik tasarrufu için her şeyi yapmaya çalışıyorum. Evde kullandığım sistemim:

-R5 3600.
-RX 5500 XT.
-ASUS TUF B40M PLUS GAMING.
-16 GB RAM.
-500GB HDD+ 500GB SSD.
-600W PSU.

Bu sistemden ekran karını çıkarıp kenara koymak istiyorum. Bir süre zaten oyun oynamayacağım. İnternette falan böyle takılacağım YouTube gibi. Bilgisayarı kapatıp ekran kartını çıkarsam dümdüz başka bir şey yapmama gerek var mı diye sormak istedim. Herhangi bir sorun oluşur mu? Bunu nasıl yapmam gerek. Takarken harici bir şey yapmama gerek var mı? Sürücü vs. ne bileyim. Sorun çıkmasın diye emin olmak istedim.

Hocam yapacak bir şey yok Ryzen 5 3600 işlemcinizde dahili GPU bulunmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı