Çözüldü Ekran kartsız sistem çalıştırma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ventolas

Hectopat
RX 570 ekran kartım arızalandığı için YouTube’dan gördüğüm “teknik takip” kanalına göndereceğim. İki sorum mevcut.
1- Teknik takip kanalına başvuran varsa güvenilir mi?
2- Ekran kartı gelene kadar anakarttaki görüntü çıkışından idare edebilir miyim? Bir sorun çıkar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Eğer işlemcinizin dahili grafik birimi var ise görüntü alabilirsiniz.
Edit: Varmış, görüntü alabilirsiniz. Grafik birimi model isminiz ise HD4600.

Kanalı ben de izliyorum fakat ne kadar güvenilir bilmiyorum. Bence bütün bilgisayarcılar aynı. Gönderin, en kötü şikayet edersiniz diyebilirim.
Eğer işlemcinizin dahili grafik birimi var ise görüntü alabilirsiniz.
Edit: Varmış, görüntü alabilirsiniz. Grafik birimi model isminiz ise HD4600.

Kanalı ben de izliyorum fakat ne kadar güvenilir bilmiyorum. Bence bütün bilgisayarcılar aynı. Gönderin, en kötü şikayet edersiniz diyebilirim.
İ5 4590 kullanıyorum. En fazla tarayıcıda gezerim diye düşünüyorum. Teşekkür ederim.

RX 570 ekran kartım arızalandığı için YouTube’dan gördüğüm “teknik takip” kanalına göndereceğim. İki sorum mevcut.
1- Teknik takip kanalına başvuran varsa güvenilir mi?
2- Ekran kartı gelene kadar anakarttaki görüntü çıkışından idare edebilir miyim? Bir sorun çıkar mı?

Deneyin şansınızı bence, ayrıca tamire verecekseniz sonrasında yorum yaparsanız sevinirim. Çünkü bende de bozuk kart var da kargoyla verebileceğim için çok da güvenemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı