Bilgisayarı hızlandıran program önerisi

RAM önbelleğini temizlediği için, RAM konusunda yavaşlama olabilir. Zaten, bu uygulamanın amacı RAM yetmezliğinden dolayı veya çok önbelleğe alınmış RAM boşaltarak performansı artırmak.

4 GB RAM üstü kullanan kişiler için yaradan daha çok zarar, özellikle oyuncular için. Kendim de laptop da kullanıyordum 4 GB RAM olduğu için sistemi rahatlatıyor. Eski sistemim 8 GB RAM vardı ve internette takılırken işe yarıyordu ama oyunda tam tersi performans düşürüyor.

4 GB RAM üstü kullanan kişiler için yaradan daha çok zarar, özellikle oyuncular için. Kendim de laptop da kullanıyordum 4 GB RAM olduğu için sistemi rahatlatıyor. Eski sistemim 8 GB RAM vardı ve internette takılırken işe yarıyordu ama oyunda tam tersi performans düşürüyor.

4 GB RAM üstü bir bilgisayarım olmadığı için bir şey diyemeyeceğim ama açık ara en iyi RAM temizleme uygulaması o. ISLC kullandım, hiç faydasını ve RAM temizlediğini görmedim.

4 GB RAM üstü bir bilgisayarım olmadığı için bir şey diyemeyeceğim ama açık ara en iyi RAM temizleme uygulaması o. Islc kullandım, hiç faydasını ve RAM temizlediğini görmedim.

I.S.L.C oyun oynarken veya ağır programlarda çok işe yarıyor, Mem Reduct ise internette gezerken.

Geri
Yukarı