Bilgisayarı kapat aç yapınca CMD açılıyor

hamzaa65

Zeptopat
Daha fazla  
Bilgisayarı kapat aç yapınca CMD acılıyor neden acılıyor bilen var mı? Bilgisayar acıkkende 1-2 tane CMD acılıyor bir ara RAT yemistim o yüzden olabilir mi? Format atmadım bilgisayara. CMD acılınca yazı falan cıkmıyor direk kapanıyor.

Bilgisayarı kapat aç yapınca CMD acılıyor neden acılıyor bilen var mı? Bilgisayar acıkkende 1-2 tane CMD acılıyor bir ara RAT yemistim o yüzden olabilir mi? Format atmadım bilgisayara. CMD acılınca yazı falan cıkmıyor direk kapanıyor.

CMD'nin açılıp kapanması RAT belirtisi değildir ama belki virüs olabilir en temiz yolu format atmak ama Malwarebytes ile tarat bakalım sisteminden virüs varmıymış.

Herhangi bir uygulama başlangıçta açılmaya programlı olduğu için olabilir.
Görev yöneticisi üzerinden uygulamayı saptayıp görev yöneticisinin başlangıç kısmından uygulamayı devre dışı bırakın.

Herhangi uygulama sebep olabilir, güncelleme kontrolü, dosya çalıştırma vb. virüs olmadığından eminsiniz değil mi? Kaspersky, BitDefender, ESET gibi kaliteli Av'ler ile göz atın isterseniz.

CMD'yi calıstırıp direk T4N-G4 die bir tanışma sitesine atıyor virüs falan olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı