Çözüldü Bilgisayarı kasadan kapatmak zararlı mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Fatihkerem0023

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, ben bugün işe gelmeyecektim ve babam zorladı bende gelmeyince sinirlendi PC'yi kasadan kapatttı bir sorun olur mu?

3060 Ti.

5600X.

A520ma Pro.

FSP Hyper Pro 650 watt.

XPG RAM 8x2 sistem özelliklerim bunlar.

Çözüm
Olmaz. Windows'tan kapanıyor zaten güçten değil. Windows'tan Kapat tuşuna basmanızla kasanın Power tuşu arasında fark yok.
Herkese merhaba, ben bugün işe gelmeyecektim ve babam zorladı bende gelmeyince sinirlendi PC'yi kasadan kapatttı bir sorun olur mu?

3060 Ti.

5600X.

A520ma Pro.

FSP Hyper Pro 650 watt.

Kapatma düğmesine basınca zaten Windows'tan kapanır. Basılı tutarsa birden gider. Yaptığı an sorun olmadıysa sorun yok demektir.

3060 Ti.

5600X.

A520ma Pro.

FSP Hyper Pro 650 watt.

Tek seferlik bir şey olmaz. Bilgisayarlar kendilerini önceki nesillere göre çok daha koruyabilir konumdalar şuan. Hatta ben bir çok kez zorunlu olarak kasadan kapattım PCyi. Kafanız rahat olsun.

3060 Ti.

5600X.

A520ma Pro.

FSP Hyper Pro 650 watt.

@394919 ve @339684 komik değil bence ben bilmeddiğim için sordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı