Çözüldü Bilgisayarı kullanırken takılma sesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

GencebayErol

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Bilgisayarı kullanırken birkaç saniyelik bir takılma sesi geliyor. Sorunun çözümünü bilen yardım edebilir mi? Sorunun videosunu aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözüm
Ben bu sorunu bilgisayarıma (Lenovo Z510 Ideapad) Windows 7 kurduğumda yaşıyordum. Çok başımı ağrıtmıştı bu olay. Windows 10'a güncelledim daha da yok o sorun. Windows sürümünüz nedir?

Windows 10 ustam.

Bunu hangi durumlarda yapıyor?

Kendi kendine kullanım sırasında oluşuyor YouTube'dan video izliyor olalım veyahut Twitch'ten yayın izlerken fark etmiyor kendi kendine oluşuyor ustam.
Ekran kartının sürücüsünün güncellenmesiyle sorun çözülmüştür. Arkadaşlar herkese teşekkür ederim.
Ben bu sorunu bilgisayarıma (Lenovo Z510 Ideapad) Windows 7 kurduğumda yaşıyordum. Çok başımı ağrıtmıştı bu olay. Windows 10'a güncelledim daha da yok o sorun. Windows sürümünüz nedir?

Windows 10 ustam.

Bunu hangi durumlarda yapıyor?

Kendi kendine kullanım sırasında oluşuyor YouTube'dan video izliyor olalım veyahut Twitch'ten yayın izlerken fark etmiyor kendi kendine oluşuyor ustam.
Ekran kartının sürücüsünün güncellenmesiyle sorun çözülmüştür. Arkadaşlar herkese teşekkür ederim.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı