Bilgisayarı satıp iPhone 13 Pro Max almak mantıklı mı?

dealwr

Picopat
Daha fazla  
Selam,

Oyuncu bilgisayarım var ve fiyatı iPhone 13 Pro Max fiyatına geliyor, ortalama 1 yıl önce aldım bilgisayari ve 5 -6 aydır hiç bir şey yapmıyorum. Sadece şarkı dinliyorum ve oyun oynamak bu yaştan sonra artık sıkmaya başladı, sizce telefon almam mantıklı mı? Çoğunlukla dışarıdayım, evde bilgisayar başında durmuyorum, durdugumda da 1 saat. (İşlerimi yapabileceğim bir laptop evde var.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınabilir iPhone'lar zaten pek değer kaybetmiyor. Sonrasında pişman olsan bile ufak bir kayıp ile 13 Pro max'i elinden çıkartabilirsin.

Selam,

Oyuncu bilgisayarım var ve fiyatı iPhone 13 Pro Max fiyatına geliyor, ortalama 1 yıl önce aldım bilgisayari ve 5 -6 aydır hiç bir şey yapmıyorum. Sadece şarkı dinliyorum ve oyun oynamak bu yaştan sonra artık sıkmaya başladı, sizce telefon almam mantıklı mı? Çoğunlukla dışarıdayım, evde bilgisayar başında durmuyorum, durdugumda da 1 saat. (İşlerimi yapabileceğim bir laptop evde var.)
Bilgisayar masaüstü mü özellikleri neler? Bir de şuan kullandığınız telefonu söylermisiniz.

Selam,

Oyuncu bilgisayarım var ve fiyatı iPhone 13 Pro Max fiyatına geliyor, ortalama 1 yıl önce aldım bilgisayari ve 5 -6 aydır hiçbir şey yapmıyorum. Sadece şarkı dinliyorum ve oyun oynamak bu yaştan sonra artık sıkmaya başladı, sizce telefon almam mantıklı mı? Çoğunlukla dışarıdayım, evde bilgisayar başında durmuyorum, durdugumda da 1 saat. (işlerimi yapabileceğim bir laptop evde var.)

Oyun oynamıyorsan alabilirsin bu arada iPhone 14 Pro al bence.

Bunu demen yanlış bile hocam eğer bilgisayari satıp telefon alırsan telefonda oyun oynarsın ama PC oyunları bir başka eğer telefon alıp da geri pişma olursan PC alman bu zamanda çok zor olur.

Şöyle bir şey var hocam; ben oyunlarla olan bağımı kestim ve bilgisayardan sadece şarkı ve film olarak takılıyorum. Oynadığım bazı 1 2 oyun var onlar da telefon da var, elimde de bir adet laptop var.

Geri
Yukarı