Bilgisayarı sıfırlarken 2 tane Windows seçeneğinin gelmesi

demobabax

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, ben bilgisayarı sıfırlayacaktım sıfırlarken bana işletim sistemini seç dedi ve 2 tane Windows 10 (4 biriminde) diye seçenek sundu. 1. yi seçiyorum siyah ekran oluyor bilgisayar kapanmadan yine aynı ekran geliyor. 2. yi seçtiğimde bilgisayar kapanıp açılıyor yine aynı seçeneği sunuyor.

bu arada ana ekrana vs dönemiyorum. az önce öbğr seçenekleri dene dedim biseyler yaptım yine 1. seçeneği seçtim bilgisayar sürekli açılıp kapanıyor. sadece boot sayfasına girebiliyorum başka bişey olmuyor pc kapanıp açılıyor sürekli

Son düzenleme:
Başka bilgisayardan USB belleğe Windows setup atabilirsin 20GB gibi boş alanın varsa verilerinde kurtarabilirsin.

C diskini direkt seçip kurman gerekiyor eski dosyalar windows.old klasörüne gider.

Başka bilgisayardan USB belleğe Windows setup atabilirsin 20GB gibi boş alanın varsa verilerinde kurtarabilirsin.

C diskini direkt seçip kurman gerekiyor eski dosyalar windows.old klasörüne gider.
yok hocam bilgiler önemli değil. başka pc den format usb si hazırlayıp format atayım mı? bir de onu bios da okutuyorum galiba. o nası oluyor

Yok hocam bilgiler önemli değil. Başka PC'den format USB'si hazırlayıp format atayım mı? Bir de onu BIOS da okutuyorum galiba. O nasıl oluyor.

Bir arkadaşının PC'den format USB'si hazırlayıp öyle at tam format istiyorsan tüm diskleri silip devam tuşuna tıkla.
BIOS okutma ile ne demek istediğini anlamadım USB'yi 1'ye al öyle başlat bilgisayarı.

Yeni konular

Geri
Yukarı