Bilgisayarı temizledikten sonra ekran kartı görünmüyor

yagiz2828

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar PC'yi temizledim ilk başta görüntü vermemişti sonra RAM'leri çıkartıp taktıktan sonra ekran geldi fakat driverlar yüklenmiyordu. AMD'nin uygulaması açılmıyordu DxDiag'a girdikten sonra RX 580 cihazında bir sıkıntı oluştu dedi ben nazikce sadece ustunu silmiştim ekran kartının. Niye böyle bir hata verdi?

Dosya Ekleri

• 1664615435177.png
    1664615435177.png
    3,2 KB · Görüntüleme: 31
Arkadaşlar PC'yi temizledim ilk başta görüntü vermemişti sonra RAM'leri çıkartıp taktıktan sonra ekran geldi fakat driverlar yüklenmiyordu. AMD'nin uygulaması açılmıyordu DxDiag'a girdikten sonra RX 580 cihazında bir sıkıntı oluştu dedi ben nazikce sadece ustunu silmiştim ekran kartının. Niye böyle bir hata verdi?

Söküp bir daha takmayı denedin mi?

Driverları silip bir daha yüklemeyi deneyin hocam.Driverla alakalı bir sorun. Yada aygıt yöneticisinde gözüküyorsa sürücüyü güncelleştir diyip elle yükle diyin.

Dosya Ekleri

• 1664616590707.png
    1664616590707.png
    10,4 KB · Görüntüleme: 7

Geri
Yukarı