Bilgisayarı Tv'ye Bağlamak

mehmet02x

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarı televizyona bagladım hdmi kablosu aracıgıyla görüntü geldi ama görüntü tam degildi örnegin başlat simgesinin olduğu çubuk biraz allta arkadaşlar şimdi bağladıktan sonra ne gibi ayar çekmeyelim net görüntü almak için cevaplarınızı bekliyorum.
Unutmadan şunuda belirtteyim televizyonum lg smart led tv.

Son düzenleyen: Moderatör:
Televizyonundan ekranı ölçeklendirmeden direkt aldığı görüntüyü ekrana yansıtmasını isteyebilirsin. Ekran ayarlarının olduğu kısımda yapabilirsin.

Arkadaşlar konu güncel bugün tekrar bağladım.Ekran gene kaymıştı sağdan sola ve yukardan aşagıya kaymıştı biraz nvidia denetim masasından biraz kurcaladım ama ayarlayamadım nasıl yapacagım yardımlarınızı bekliyorum.

Arkadaşlar başka yardımcı olabilecek yok mu? Aşagı yukarı 1 haftadır konuyu açtım, kimse gelip cevap yazmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
@mehmet02x televizyon çok karmaşık bir alet değil, menüyü karıştırarak istediğini bulabilirsin. Bende lg led tv var, muhtemelen aynı ayarları kullanıyorlardır. Kumandadan "Q.MENU" tuşuna basıp "izleme oranı" seçeneğini seçip açılan listeden uygun ekran boyutuna gelinceye kadar ayarları değiştir.

Windows+P tuşuna bas ve değişik görüntü formatları çıkar. Onları değiştirerek dene.

Alakası yok aynı sorun bende de var. Arkadaşlar bu konuda söylenenler işe yaramıyor ben denedim. Aynı sorun bende de var. Kardeş bunun gibi mi oluyor.

FvDZLxK.jpg

Ekranların arasında çözünürlük farkı olsa bile yazılımlarla düzeltilebilir. Çözümsüz sorun yoktur, biraz uğraşınca herşey çözülür. Yeter ki sabırlı olalım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı