Çözüldü Bilgisayarı USB'den Boot ettikten sonra bir şey olmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Sarsılmaz_TSK

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, ben Windows 10 olan PC'mi 32 Bit'ten 64 Bit'e yükseltmek istiyorum. USB mi bunun için hazır hale getirdim fakat BIOS'tan USB'mi seçtikten sonra herhangi bir şey olmuyor. Yardımcı olabilecek varsa sevinirim.

Çözüm
Wi
Ekran görüntüsü 2023-02-05 221451.png
ndows'u flash belleğe Rufus ile tekrar yazdırın. Ayarlar böyle olmalı.
Yaptığınız uygulamayı detaylandırırsanız arkadaşlar yardımcı olabilir.

Mesela fast boot kapalı olmalıdır. Eğer çözüm bulamazsanız, iso dosyasını D bölümünde çalıştırıp, doğrudan kurulum yapmayı deneyebilirsiniz, ancak o zamanda uefi kurulum yapamazsınız tabi sistem destekliyor mu bilmiyorum.

Bilgisayar özelliklerini yazar mısınız hocam.
İşlemci: i3 e8500
RAM: 4GB
PSU: 350W
Ekran Kartı: AMD Radeon Graphics Processor

Mesela Fast boot kapalı olmalıdır. Eğer çözüm bulamazsanız, ISO dosyasını D bölümünde çalıştırıp, doğrudan kurulum yapmayı deneyebilirsiniz, ancak o zamanda UEFI kurulum yapamazsınız tabii sistem destekliyor mu bilmiyorum.

Şöyle söyleyeyim hocam USB'yi seçiyorum fakat (_) böyle bir çizgi siyah ekranda yanıp sönüyor herhangi bir tepki olmuyor.

Mesela Fast boot kapalı olmalıdır. Eğer çözüm bulamazsanız, ISO dosyasını D bölümünde çalıştırıp, doğrudan kurulum yapmayı deneyebilirsiniz, ancak o zamanda UEFI kurulum yapamazsınız tabii sistem destekliyor mu bilmiyorum.

Fast bootu nasıl kapatabilirim pekii? Benim BIOS'un ismini de vereyim: CMOS setup Utility copyright (C) 1984.

Son düzenleme:
Benim BIOS'un ismini de vereyim: CMOS setup Utility copyright (C) 1984.
Şu konuya bir bakın, işinizi görür muhtemelen.

WiEki Görüntüle 1658728ndows'u flash belleğe Rufus ile tekrar yazdırın. Ayarlar böyle olmalı.

Hocam "eski BIOS'lar için düzenletme" kısmı işaretli değildi şimdi işaretleyip öyle deneyeceğim.

Öncelikle merhaba dün gece.

WiEki Görüntüle 1658728ndows'u flash belleğe Rufus ile tekrar yazdırın. Ayarlar böyle olmalı.

Öncelikle merhaba hocam dün gece senin yağtığın şekilde o kutucuğuda işaretledim fakat yine o imleç yanıp sönüyordu. Bende bir 25 30 dk bekledim belki bir tepki verir diye ve beklemem işe yaradı. Yine de hepinizin yardımlari için teşekkürler :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı