Bilgisayarı uyku modundan çıkarttıktan sonra görüntü gelmedi

JohnCage48

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar az önce bilgisayarım 1 saat falan boş bırakmıştım ve kendiliğinden uyku moduna geçmiş. Uyandırmak için bir tuşa bastığımda monitör ışığı yandı ama ekrana görüntü gelmedi. Bu sizce normal midir? Bununla ilk defa karşılaşıyorum.

Hocam bende de bazen oluyor o normal. Laptopta Power düğmesine basılı tutun masaüstüyse kasanın Power düğmesine basın baştan açın.
Gayet normal hocam herhangi bir sorun yok endişe etmeni gerektirmiyor
Teşekkür ederim. Açıkcası bilgisayarım defalarca uyku moduna girmişti ve şimdiye dek tek tuşla uyandırıp normal kullanıma devam ediyordum. İlk defa başıma gelince korktum. Açıkcası harddiskten şüphelendim, alalı uzun zaman olmadı ama baya gürültülü çalışıyor.

Teşekkür ederim. Açıkcası bilgisayarım defalarca uyku moduna girmişti ve şimdiye dek tek tuşla uyandırıp normal kullanıma devam ediyordum. İlk defa başıma gelince korktum. Açıkcası harddiskten şüphelendim, alalı uzun zaman olmadı ama baya gürültülü çalışıyor.
Hocam Harddiskten olsaydı yüklediğiniz şeyler otomatik silinir ve her açılışta mavi ekran verirdi eğer HDD'den şüpheliyseniz bu uygulama ile test edin HD Tune website

Yeni konular

Geri
Yukarı