Bilgisayarı yeniden başlatınca her şey gidiyor

vupvupvup

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, hemen konuya geçeyim geçen günlerde yaşadığım bir sorun bu. YouTube'dan ne kadar arama yapsam dahi bulamadım kimse yaşamamış bu sorunu. Sizlerde yaşayan varsa yardım edebilir mi? Sorunum; bilgisayarımı açıyorum birkaç işlem yapıyorum mesela bir uygulama indiriyorum uygulamayı kullanıyorum işim bittikten sonra PC'yi kapatıyorum. Tekrar açtığımda bilgisayardaki indirdiğim uygulamadan Google'daki yaptığım aramaya kadar her şey gitmiş oluyor. Yani PC bir tarih belirlemiş ve durmadan ne yaparsam yapayım geri açtığımda o tarihe atıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarda Deep Freeze tarzı bir uygulama yüklü olabilir mi? Hard disk bozuk olsa programı hiç indirememesi veya bilgisayarı kullanırken sürekli sorunlar yaşaması gerekmez miydi?

Ayrıca mesajlarınızın altında görünen Chrome simgesinin üstüne gelince Chrome 57.0 yazıyor, bu 2017'den kalma bir Chrome sürümü. Belkide Chrome bilgisayar aktifken kendisini güncelliyor ama dediğim tarzda bir program yüklü olduğu için her seferinde 57 sürümüne geri dönüyor.

Ayrıca mesajlarınızın altında görünen Chrome simgesinin üstüne gelince Chrome 57.0 yazıyor, bu 2017'den kalma bir Chrome sürümü. Belkide Chrome bilgisayar aktifken kendisini güncelliyor ama dediğim tarzda bir program yüklü olduğu için her seferinde 57 sürümüne geri dönüyor.

Chrome'yi güncelldim ama işte PC tekrar açılınca tekrardan 57'ye dönüyor.

Bu arada kardeşimin laptopa indirdiği bir crackli Spider-Man oyunu var antivirus programı onda virüs var diyor bende sil diyorum ondan sonra hiçbir şey olmuyor zaten her şeyi geri attığı tarih 2017 de indirilen Spider-Man oyunun tam indirildiği gün.

Healt testinde warming yazıyor bir şeyde Ekran Alıntısı.PNG
Ekran Alıntısı.PNG
yde.

Ekran Alıntısı.PNG

Bilgisayarda Deep Freeze tarzı bir uygulama yüklü olabilir mi? Hard disk bozuk olsa programı hiç indirememesi veya bilgisayarı kullanırken sürekli sorunlar yaşaması gerekmez miydi?
Şimdi D diskinde deep freeze klasörü buldum içinde bir uygulama var

silmemi gerekiyo

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı