Bilgisayarı Yeniden Başlatınca Ses Ayarlarının Değişmesi

Sokakkedisi

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar, Windows 10 işletim sistemi kullanıyorum. Logitech G633 marka kulaklık ve Creative 5.1 ses sistemi var. Bilgisayar her yeniden başladığında 5.1 ses sisteminin ayarı stereo olarak sıfırlanıyor ve anlamadığım bir şekilde kulaklığın sağ ve sol tarafından bir tanesinin sesi diğerinden daha kısık oluyor ayarlarda. Her defasında düzeltmek zorunda kalıyorum, bu neden oluyordur acaba?

Buna benzer bir durum banada oluyor. Bendeki sorunda bilgisayar her kapanıp açıldığında stereo olan ses ayarım 5.1'e sıfırlanıyor ve bit-hz ayarları değşiyor. Bende Windows 10 kullanıyorum daha çözümünü bulamadım.

Ürünüzün garantisi varsa ürünüzü değiştirmenizi öneririm. Çünkü ben Logitech g633 kullanıyorum ve servisten üç tane yenisini yolladılar hepsinde elektronik sorun bulunuyor. Yani zamanla bozuluyor surround sistemi benimde bu tarz olaylar gelmişti en sonunda Surround sistemi komple çökmüştü. Garantisi varsa Logitech destek sayfasına kayıt olun ürününüzü kaydedin ve garanti kapsamında ürün değiştirilme talebi isteyin ya da başka model isteyin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı