Bilgisayarım açılmıyor

Bana kalırsa sorun işlemci tarafında. Laptoplarda genelde fan olmazsa acilmaz diye biliyorum. İçini bir güzel temizle ve fan nereye çarpıyor kontrol et.
Fan dönmeyince işlemci fazla ısınıyor ve genelde fazla ısınınca uzun süre açılmaz. Bakım zamanı.
Bakımdan yana sıkıntısı yok termal macunları yeni fanı da video uploadlayip göstericem söktüm yerinden elektrik verip sesini dinleteyim
Bana kalırsa sorun işlemci tarafında. Laptoplarda genelde fan olmazsa acilmaz diye biliyorum. İçini bir güzel temizle ve fan nereye çarpıyor kontrol et.
Fan dönmeyince işlemci fazla ısınıyor ve genelde fazla ısınınca uzun süre açılmaz. Bakım zamanı.

Hacı ben ram İ söküp denediğimde PC geliyor ekrana ışık gelmiyor çalışıyor Windows başlatılmiyor boşa çalışıyor ram İ takınca açma tuşuna basınca öyle geri gidiyor pc

Hacı ben ram İ söküp denediğimde PC geliyor ekrana ışık gelmiyor çalışıyor Windows başlatılmiyor boşa çalışıyor ram İ takınca açma tuşuna basınca öyle geri gidiyor pc
Fan sesi için

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Casper dizüstü kullanıyorum ve hayatımda bu kadar sorun çıkaran veya çabuk çıkan parçalar görmedim. Tek tornavida ile anakartı elime alabiliyorum, harika :D
Ağa lütfen yardım eder misin ya

Son düzenleme:
Bilgisayarımın açma tuşuna basınca fan geliyor windows gelmeden gidiyor ışıkları da çalışıyor ve gidiyor fan değişik ses çıkarıyor ben eskiden 50 kere açma tuşuna basınca geliyordu tam 50 demeyelim ortalama öyle bir şeydi öyle açılınca kullanıp işim bitince bilgisayarda oturumu kapatıp uykuya alıyordum ama ben uyurken güncelleme yapmış ve kendini yeniden başlatmaya almış benim bilgisayarda bir başka sorun yeniden başlatınca kapanıyor bilgisayar normal bir şekilde başlamıyor ya o yüzden yeniden de başlatamıyorum basınca kendini kapatıyor geri açamıyor sanki yokuşu çıkamayan bir araba gibi yarıda kalıyor böyle bir sorun :/

Harddisk sorunlu değil anladığım kadarıyla. Yoksa ekran hiç gelmez laptop çalışır tuşa basınca.
Bilgisayarımın açma tuşuna basınca fan geliyor windows gelmeden gidiyor ışıkları da çalışıyor ve gidiyor fan değişik ses çıkarıyor ben eskiden 50 kere açma tuşuna basınca geliyordu tam 50 demeyelim ortalama öyle bir şeydi öyle açılınca kullanıp işim bitince bilgisayarda oturumu kapatıp uykuya alıyordum ama ben uyurken güncelleme yapmış ve kendini yeniden başlatmaya almış benim bilgisayarda bir başka sorun yeniden başlatınca kapanıyor bilgisayar normal bir şekilde başlamıyor ya o yüzden yeniden de başlatamıyorum basınca kendini kapatıyor geri açamıyor sanki yokuşu çıkamayan bir araba gibi yarıda kalıyor böyle bir sorun :/
Fanı söküp açmayı dene. Direkt açılırsa tuştan kapat o fan normal değil.
Muhtemelen fan bi ariza çıkartıyor. Kesinlikle değiştir.

Tam sorununuzu sakin kafa ile yazsanız. Ben pek anlayamadım. Tekrar okuyayım mesajlarınızı

Sorunu tam anlayayim bir dk
Elektrik kesiyor anladığım kadarıyla. Hiç laptopa daha önceleri sıvı birşeyler döküldü mü?
Evet ama ondan öncede vardı ve aynı şekildeydi
Harddisk sorunlu değil anladığım kadarıyla. Yoksa ekran hiç gelmez laptop çalışır tuşa basınca.

Muhtemelen fan bi ariza çıkartıyor. Kesinlikle değiştir.
HDD değil hocam ssd
Fanı söküp açmayı dene. Direkt açılırsa tuştan kapat o fan normal değil.
Açılmadı hacim denemiştim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı