Bilgisayarım açılmıyor

torseuL

Hectopat
Daha fazla  
YouTube'a attığım videoda gördüğünüz üzere uzun bir süredir böyleydi açma tuşuna bastığımda geri gidiyordu fan çalışıyor RAM'de sıkıntı yok ekran kartında yok zarzor bazen açılıyordu açılınca kullanıp işim bitince oturumu kapatıp uykuya alıyordum Windows Update güncelleme yapınca kapanmış bilgisayarım kapanınca zor açılıyor yeniden başla ya basınca da kapanıyor yeniden açılmıyor sıkıntısı nedir sizce?

YouTube link: .
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
HDD ışığı yanıyor mu? Genelde açılmama sorunu HDD ve RAM kaynaklı, 2 slot RAM var ise tek tek deneyin. Başka HDD ile deneyin veya kapak ile HDD arasına kağıt sıkıştırıp kapat.

Ben bir garip kulum. Casper'ın problemlerini kim çözmüş ki ben çözebileyim ? Garantisi devam ediyorsa, kurcalamadan teknik servise gönderin. Garantisi devam etmiyorsa yine servise gönderin, ancak üreticisinin çözebileceği sorunlar çıkaran bir marka. Ayrıca o ses laptoptan geliyorsa tavsiyem cihazı çalıştırmaya, çalışmayın.

HDD ışığı yanıyor mu? Genelde açılmama sorunu HDD ve RAM kaynaklı, 2 slot RAM var ise tek tek deneyin. Başka HDD ile deneyin veya kapak ile HDD arasına kağıt sıkıştırıp kapat.
SSDim var Sandisk SSDPLUS 240 GB yeni aldım 5 ay fln oldu
Ben bir garip kulum. Casper'ın problemlerini kim çözmüş ki ben çözebileyim ? Garantisi devam ediyorsa, kurcalamadan teknik servise gönderin. Garantisi devam etmiyorsa yine servise gönderin, ancak üreticisinin çözebileceği sorunlar çıkaran bir marka. Ayrıca o ses laptoptan geliyorsa tavsiyem cihazı çalıştırmaya, çalışmayın.
Ses derken fan sesi geliyor fan çalışıyor güç düşünce yavaşlıyor evet fan pervanesi değişik ses çıkarıyor

Casper dizüstü kullanıyorum ve hayatımda bu kadar sorun çıkaran veya çabuk çıkan parçalar görmedim. Tek tornavida ile anakartı elime alabiliyorum, harika :D

Bana kalırsa sorun işlemci tarafında. Laptoplarda genelde fan olmazsa acilmaz diye biliyorum. İçini bir güzel temizle ve fan nereye çarpıyor kontrol et.
Fan dönmeyince işlemci fazla ısınıyor ve genelde fazla ısınınca uzun süre açılmaz. Bakım zamanı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı