Çözüldü Bilgisayarım donduktan sonra bir daha açılmadı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

NeonJii

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarım dondu bir an kapatmaya çalışırken büyük açma kapatma tuşunun yanındaki küçük tuşa bastım ardından "a disk read error occured" hatası aldım bilgisayar açılmıyor ne gibi bir işlem uygulayabilirim? Bilgisayar masaüstü ekran kartı AMD Radeon R7 200 series ekran kartı 4 GB RAM 8 GB işlemci Intel Core i7 2.93 GHz.

Dosya Ekleri

• 20230827_205110.jpg
    20230827_205110.jpg
    88,4 KB · Görüntüleme: 40
Çözüm
Kim bilir kaç yıllık. Nasıl iade edilmesini bekliyorsunuz?

3,5 yıllıktı.

Arkadaşlar bilgisayarım dondu bir an kapatmaya çalışırken büyük açma kapatma tuşunun yanındaki küçük tuşa bastım ardından "a disk read error occured" hatası aldım bilgisayar açılmıyor ne gibi bir işlem uygulayabilirim? Bilgisayar masaüstü ekran kartı AMD Radeon R7 200 series ekran kartı 4 GB RAM 8 GB işlemci Intel Core i7 2.93 GHz.

Teşekkürler yanıtlarınız için SSD'mi sıfrlamışım yanlışlıkla. 20-25 Dakika sonra bilgisayar tekrar açıldı.

Kim bilir kaç yıllık. Nasıl iade edilmesini bekliyorsunuz?

3,5 yıllıktı.

Teşekkürler yanıtlarınız için SSD'mi sıfrlamışım yanlışlıkla. 20-25 Dakika sonra bilgisayar tekrar açıldı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Yanıtın için teşekkürler disk C'yi sıfırlamışım o sırada bilgisayara girmeme izin vermemiş kusura bakmayın uğraştırdığım için.
Eger Cyi sifirlarsan (ki calisan isletim sisteminin bulundugu diski silmene Windows nasil izin verdi bilemiyorum) ondan cokmustur.

Geri
Yukarı