Bilgisayarım gerçekten hacklenmiş olabilir mi?

Pickaroon

Hectopat
Arkadaşlar dün bir konu açmıştım denetim masasında V2 diye isimsiz boyutsuz boş bir uygulama vardı herkes önemsiz ama yine de Kaspersky ve Malwarebytes adında programla taratmamı söyledi ikisinde de bir sıkıntı çıkmadı fakat yine de endişeliyim. Çünkü görev yöneticisinde gezinirken bu sefer de böyle bir şey gördüm. Sizce gerçekten hacklendim mi yoksa büyütmemem gereken bir tesadüf falan mı? Ben silmiş olduğum bir uygulama olabilir mi diyorum ama sizin de düşüncenizi öğrenmek isterim.

Ekran görüntüsü 2021-06-29 18494gfdgfddfgdfg6.png

Bu rehber ile çözebilirsiniz sorunu, sadece görsele bakarak zararlının varlığını anlayamayız.

Arkadaşlar dün bir konu açmıştım denetim masasında V2 diye isimsiz boyutsuz boş bir uygulama vardı herkes önemsiz ama yine de Kaspersky ve Malwarebytes adında programla taratmamı söyledi ikisinde de bir sıkıntı çıkmadı fakat yine de endişeliyim. Çünkü görev yöneticisinde gezinirken bu sefer de böyle bir şey gördüm. Sizce gerçekten hacklendim mi yoksa büyütmemem gereken bir tesadüf falan mı? Ben silmiş olduğum bir uygulama olabilir mi diyorum ama sizin de düşüncenizi öğrenmek isterim.

Eki Görüntüle 1089424

Ekran görüntüsündeki en yukarıda bulunan durum | Başlangıç etkisi yazılarından birine sağ tıkla komut satırı diye bir seçenek var onu işaretle gözükmeyen bir kısım daha gözükecek oradan Program adlı başlangıc dosyasının yolunu görebilir ve dosyanın konumunu öğrenebilirsin genelde monitör driverı oluyor.

1624982758094.png

Eki Görüntüle 1089424
Önceden silmiş olduğunuz bir program kalintisidir yüksek ihtimal dert edilecek bir şey gibi durmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı