Bilgisayarım neden kitleniyor ?

Hacker61

Hectopat
Yer
TRABZON
Daha fazla  
İntel core 2 quad q8300 (boşta 36 derece, yükte en fazla 63 gördüm)
Elixir 2x2 gb ddr2 800 mhz (memtest ile test yaptım bir kere hiç hata almadım)
Anakart, foxconn g31mx-46gmx
Gigabyte gtx 550 ti ekran kartı (crysis 2 de 47-50 fbs ile oynuyorum ancak kitlenme bundan mı kaynaklanıyor anlamadım sıcaklık en fazla 65-66 gördüm)
Cooler master b600 acabd3 %85 verimli güç kaynağı, zaten bunu yeni taktım ama sorunlarım devam ediyor lütfen bir akıl verin bana.

Özellikle Recep Baltaş kardeşim senden yardım bekliyorum.

Ram' leri memtest ile test ettim, bilgisaarı sürekli temiz tutarım zaten macunları daha yeni sürdüm sıcaklık değerleri yukarıda yazılı zaten virüs yoktur eminim hem yeni fortam attım hemde kaspersky kullanıyorum, Bios' u güncelledim zaten 64 bitte 4 gb ram sorunu vardı güncellemeyle birlikte sorun kalktı, aygıt yöneticisinde hiç sıkıntı yok anakart driver foxconn sitesinde var ancak windows 7 uyumlu olanı kurunca bilgisayarı beklemeye alırken mavi ekran geliyor o yüzden kurmadım. Nedeni ne olabilir lütfen yardımedin !

Lütfen yardım edin, kaç gündür bunda uğraşıyorum.

Windows 7 64 bit Sp1, ekran kartı sürücüsü güncel ancak ben güncellerken 3D vision sürücüsünü kurmadım. Onunlada bir ilkisi olacağını zannetmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
(Chipset driver win7) olarak yazıyor. Link atacaktım ama şansa site açılmıyor şuanda. Chipset sürücüyü sadece g31 olarak intel sitesinden bulma şansım var mı ? Chipset sürüyü kurunca bekemey alamıyorum bilgisayarı o yüzden kurmak istemiyorum tekrar silme şansım yok çünkü format atmak zorunda kalıyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı