Bilgisayarım olmadığı halde monitör alınır mı?

Yeni_Kullanıcı

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar şu an monitör alacak param var ve gidişata bakarsak fiyatlar çok yükselecek şu an bilgisayarım yok ama monitör alacak param var fiyatı yükselmeden alayim mi? Kasayı sonra alacağım ama ilk önce bilgisayari al diyorsanız bilgisayarı alana kadar fiyatlar yükselir ve babamın verdiği harçlıkları biriktirdiğim için param var, çalışmıyorum yani.

Bütçe 3K.

Al sürekli yükseliyorlar ama düştükleride oluyor doların gidişatına bakarsak almalısın.

Arkadaşlar şu an monitör alacak param var ve gidişata bakarsak fiyatlar çok yükselecek şu an bilgisayarım yok ama monitör alacak param var fiyatı yükselmeden alayim mi? Kasayı sonra alacağım ama ilk önce bilgisayari al diyorsanız bilgisayarı alana kadar fiyatlar yükselir ve babamın verdiği harçlıkları biriktirdiğim için param var, çalışmıyorum yani.

Bütçe 3K.

Dostum 3bin TL'ye düzgün bir bilgisayar alamazsın bunu şimdiden belirteyim fiyatlar inmez alacaksa şimdi al daha iyi.

Bilgisayarı ne zaman alacağına bağlı. Ben olsam dolar alır kenara atarım o parayı. Monitörler teknoloji ilerledikçe dolar bazında ucuzlayan ve üreticiler tarafından sık indirime giren ekipmanlar.

Bugün $130 karşılığında alacağın monitörün daha iyisini ve ucuzunu 6 ay sonra bulabilirsin. Fakat elinde TL tutacaksan monitörü al şimdiden.

Devalüasyon olursa monitörünle beraber kalırsın. Dislike atanları anlamadım. Doların karşında değerini koruyacak para piyasası fonuna koy paranı paran değer kaybetmez alırsın böylelikle.

O parayı altın alıp değerini koruyabilirsin PC alana kadar.

Tamamıyla yanlış bilgidir. Çünkü Türkiye'de çoğunluğunluğun bilmediği üzere zamlar enflasyona veya dolar kuruna göre değildir. Asgari ücrete göredir. Eğer hemen vakit kaybetmeden önümüzdeki zaman içerisinde bilgisayar alacaksan kesinlikle monitör almandır. Hatta eline herhangi bir şekilde para geçebilecekse bilgisayarı da bir an önce almandır. Ayrıca model olarak bütçen yetiyorsa bu ürünü tavsiye ederim.

Devalüasyon olursa monitörünle beraber kalırsın. Dislike atanları anlamadım. Doların karşında değerini koruyacak para piyasası fonuna koy paranı paran değer kaybetmez alırsın böylelikle.

Almazsa eli boş kalır?

Geri
Yukarı